Trwa ładowanie...
d13th4h

Rozbite szkło i uszkodzona konstrukcja. Wandale zniszczyli przystanek na Woli

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem Zarządu Transportu Miejskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozbite szkło i uszkodzona konstrukcja. Wandale zniszczyli przystanek na Woli
d13th4h

Na facebookowej grupie "Warszawska Wola" jeden z mieszkańców dzielnicy opublikował zdjęcie przystanku autobusowego, który jest kompletnie zdemolowany. Ktoś wybił szybę, uszkodził konstrukcję, wyciągnął kable. Bydło, bydło i jeszcze raz bydło. Za ładna wiata była" - komentuje autor zdjęcia.

Zniszczony przystanek Młynarska 02 znajduje się przy ul. Leszno w kierunku ul. Górczewskiej.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. – Nie mieliśmy żadnego zgłoszenia. Powiadomiłem centralę, ktoś z nadzoru pojedzie na miejsce, żeby to sprawdzić – mówi WawaLove.pl Igor Krajnow, rzecznik ZTM. Po naszej interwencji służby miejskie obiecały naprawić szkody. – Ekipa sprawdziła. Rzeczywiście jest wybita szyba. Zabezpieczymy ją i sprzątniemy rozbite szkło – wyjaśnia Krajnow.

d13th4h

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie szczędzą słów krytyki wobec wandala, który dokonał szkód. „Ręce opadają” – pisze pani Sylwia. „Jak zawsze, zapiją mordy i kozaczą pokazując swoją marną siłę...słabe, niedowartościowane gnoje” – komentuje pani Magdalena. Z kolei pani Karolina proponuje, jak walczyć z wandalizmem: „Przez dwa lata niech sprzątają miasto za darmo to się nauczą” – pisze.

Przeczytaj też: Jadłodajnia Filozoficzna spłonęła kilka lat temu, sprawców nie wykryto. Kolejny wniosek do prokuratury

d13th4h

Podziel się opinią

Share

d13th4h

d13th4h