Rozbudowa metra. W maju czekaja nas utrudnienia

Szczegóły zmian w ruchu wykonawca ma przedstawić w ciągu dwóch tygodni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozbudowa metra. W maju czekaja nas utrudnienia
WP

Jak dotąd trwały tylko pomiary i prace przygotowawcze. Od maja zaczynają się konkretne prace związane z rozbudową metra. Wówczas czekają nas utrudnienia i objazdy w stołecznym mieście - informuje radio RDC.

Najprawdopodobniej majowy weekend rozpocznie się utrudnieniami w ruchu miejskim. Kolejny etap budowy warszawskiego metra obejmuje między innymi budowę trzech stacji na Pradze Północ i Targówku. Stołeczny ratusz podpisał już umowę z wykonawcą. Rzecznik rozbudowy metra, Mateusz Witczyński w rozmowie z radiem RDC wyjaśnia, które miejsca w związku z realizowaniem inwestycji będą zamykane. - Będą to okolice ul. Szwedzkiej, bo tak naprawdę stacja znajduje się w osi ulicy Strzeleckiej. Następnie ulica Ossowskiego, tam stacja mieścić się będzie w części parku, na wschód od ulicy Ossowskiego, oraz okolice ul. Trockiej.

Według umowy, metro do ulicy Trockiej na Targówku ma dojechać w maju 2019 roku. Szczegóły zmian w ruchu wykonawca ma przedstawić w ciągu dwóch tygodni, jak tylko plany zaakceptuje miasto - dowiaduje się RDC.

WP

Źródło: (RDC)

Przeczytaj też:  Dziś Dzień Zwierząt Bezdomnych. Schronisko "na Paluchu" z kolejnymi sukcesami adopcyjnymi

Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP