Trwa ładowanie...

Rozbudowa metra. W maju czekaja nas utrudnienia

Szczegóły zmian w ruchu wykonawca ma przedstawić w ciągu dwóch tygodni.

Rozbudowa metra. W maju czekaja nas utrudnienia
d2yr3jy
d2yr3jy

Jak dotąd trwały tylko pomiary i prace przygotowawcze. Od maja zaczynają się konkretne prace związane z rozbudową metra. Wówczas czekają nas utrudnienia i objazdy w stołecznym mieście - informuje radio RDC.

Najprawdopodobniej majowy weekend rozpocznie się utrudnieniami w ruchu miejskim. Kolejny etap budowy warszawskiego metra obejmuje między innymi budowę trzech stacji na Pradze Północ i Targówku. Stołeczny ratusz podpisał już umowę z wykonawcą. Rzecznik rozbudowy metra, Mateusz Witczyński w rozmowie z radiem RDC wyjaśnia, które miejsca w związku z realizowaniem inwestycji będą zamykane. - Będą to okolice ul. Szwedzkiej, bo tak naprawdę stacja znajduje się w osi ulicy Strzeleckiej. Następnie ulica Ossowskiego, tam stacja mieścić się będzie w części parku, na wschód od ulicy Ossowskiego, oraz okolice ul. Trockiej.

Według umowy, metro do ulicy Trockiej na Targówku ma dojechać w maju 2019 roku. Szczegóły zmian w ruchu wykonawca ma przedstawić w ciągu dwóch tygodni, jak tylko plany zaakceptuje miasto - dowiaduje się RDC.

Źródło: (RDC)

d2yr3jy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yr3jy