Trwa ładowanie...
ds8qyrd

Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Ukradł przedmioty o wartości 8 tys. złotych"

Policja prosi o pomoc w tej sprawie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Ukradł przedmioty o wartości 8 tys. złotych"
ds8qyrd

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do szafki na terenie siłowni. Mężczyzna po wyłamaniu zamków ukradł przedmioty o sporej wartości. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu.

Do przestępstwa doszło 16 grudnia ubiegłego. Sprawca po uszkodzeniu zamków w szatni dostał się do szafki skąd ukradł sprzęt komputerowy, telefon, ubrania oraz portfel wraz z dokumentami i kartami płatniczymi. Suma strat wyniosła blisko 8 tys. złotych. Po dokonanym przestępstwie mężczyzna w sklepie próbował dokonać nieautoryzowanej transakcji płatniczej skradzioną kartą. Na całe szczęście bezskutecznie, właściciel zdążył ją wcześniej zablokować.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy Dzielnej 12. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numer sprawy JED 479930/15 dzwoniąc na numer telefonu (22) 603 83 92, osobiście albo w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl.

ds8qyrd

Przeczytajcie też: Potrącił matkę z dziećmi na przejściu dla pieszych. "Natychmiast zatrzymano mu prawo jazdy"

Podziel się
Podziel się
Podziel się
ds8qyrd

Podziel się opinią

Share

ds8qyrd

ds8qyrd