Trwa ładowanie...

Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Ukradł przedmioty o wartości 8 tys. złotych"

Policja prosi o pomoc w tej sprawie

Share
Rozpoznajecie tego mężczyznę? "Ukradł przedmioty o wartości 8 tys. złotych"
dd3yhv4

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do szafki na terenie siłowni. Mężczyzna po wyłamaniu zamków ukradł przedmioty o sporej wartości. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu.

Do przestępstwa doszło 16 grudnia ubiegłego. Sprawca po uszkodzeniu zamków w szatni dostał się do szafki skąd ukradł sprzęt komputerowy, telefon, ubrania oraz portfel wraz z dokumentami i kartami płatniczymi. Suma strat wyniosła blisko 8 tys. złotych. Po dokonanym przestępstwie mężczyzna w sklepie próbował dokonać nieautoryzowanej transakcji płatniczej skradzioną kartą. Na całe szczęście bezskutecznie, właściciel zdążył ją wcześniej zablokować.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy Dzielnej 12. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numer sprawy JED 479930/15 dzwoniąc na numer telefonu (22) 603 83 92, osobiście albo w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl.

dd3yhv4

Podziel się opinią

Share
dd3yhv4
dd3yhv4