Trwa ładowanie...
d3e7cua

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Jest poszukiwany przez policję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozpoznajesz tego mężczyznę?
d3e7cua

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży łańcuszka, do którego doszło przy ul. Św. Wincentego 130. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło 17 lipca około godz. 14.20. W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Jego tożsamość nie jest jednak znana. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc policji w ustaleniu tożsamości opisywanego mężczyzny.

Rysopis sprawcy: wiek około 30 lat, wzrost około 180 cm, ubrany w sweter koloru pomarańczowego oraz długie spodnie w kolorze niebieskim

d3e7cua

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5. Informacje można przekazać także telefonując pod numer tel.: 22 603-81-71, 22 603-86-40 oraz w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Przeczytaj też: Tunel Prymasa Tysiąclecia zalany

d3e7cua

Podziel się opinią

Share
d3e7cua
d3e7cua