Trwa ładowanie...

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Jest poszukiwany przez policję.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?
d4bd7oh
d4bd7oh

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży łańcuszka, do którego doszło przy ul. Św. Wincentego 130. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery.

Do zdarzenia doszło 17 lipca około godz. 14.20. W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Jego tożsamość nie jest jednak znana. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc policji w ustaleniu tożsamości opisywanego mężczyzny.

Rysopis sprawcy: wiek około 30 lat, wzrost około 180 cm, ubrany w sweter koloru pomarańczowego oraz długie spodnie w kolorze niebieskim

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5. Informacje można przekazać także telefonując pod numer tel.: 22 603-81-71, 22 603-86-40 oraz w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

d4bd7oh
d4bd7oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bd7oh