Trwa ładowanie...

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ulicy Nowokabackiej

Informację w tej sprawie przekazał Urząd Dzielnicy Wilanów.

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ulicy Nowokabackiej
d1ekkhv
d1ekkhv

Najkorzystniejszą ofertę na budowę odcinka Nowokabackiej, od ulicy Drewny do granicy z Ursynowem złożyła firma PORR Polska Infrastructure. Za fragment 1200 metrów chce niecałe 16 mln zł. Urząd poinformował, że w przetargu wpłynęło 13 ofert. Aktualnie istnieje już jedna nitka na odcinku ponad 650 metrów, którą zdecydował się zbudować jeden z deweloperów. Teraz wybrana firma będzie musiała stworzyć drugą jezdnię oraz kolejny, nowy fragment.

Wykonawca wejdzie na plac budowy wkrótce po podpisaniu umowy . Inwestycja ma zostać zrealizowana w 2017 roku, podobnie jak ursynowski odcinek drogi od strony ul. Rosnowskiego. Wilanowski ratusz przekonuje, że ma już wszystkie niezbędne pozwolenia na budowę, więc realizacja robót nie powinna być opóźniona. Jeśli chodzi o ursynowski fragment to do końca roku mają zakończyć się prace projektowe, a odcinek ulic: Rosnowskiego i Relaksowej powinien być gotowy również za dwa lata.

Przypomnijmy, że firma PORR Polska Infrastructure była wykonawcą odbudowy mostu Łazienkowskiego. Inwestycję udało się oddać 28 października, czyli kilka dni przed terminem wyznaczonym w umowie.

d1ekkhv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ekkhv