Trwa ładowanie...

Rozszerzony zakres prac na ulicy Ordona. "Jest gorzej niż się wydawało"

Drogowcy są zmuszeni do przeprowadzenia dodatkowych robót.

Rozszerzony zakres prac na ulicy Ordona. "Jest gorzej niż się wydawało"
d9wlm66
d9wlm66

O tym, że stan ulicy jest delikatnie mówiąc daleki od ideału, robotnicy wiedzieli już przed rozpoczęciem remontu. Niestety w trakcie prowadzonych prac okazało się, iż pilnej interwencji wymaga kolejny fragment Ordona. Stąd zapadła decyzja o odbudowie następnego odcinka zniszczonej nawierzchni. Dziś w godzinach porannych wyłączone zostało z ruchu 100 m. zachodniej jezdni od budynku nr 12 do pierwszej zawrotki.

Dodatkowe utrudnienia dla kierowców potrwają przez około 2 tygodnie, a w tym czasie robotnicy wymienią nawierzchnię oraz usuną nieużywane od dłuższego czasu tory kolejowe. Całość robót , na zlecenie ZDM wykonuje stołeczny Zakład Remontów i Konserwacji Dróg. Rozpoczęły się one już na początku października.

W tym czasie zostały wykonane prace brukowe na odcinku od ulicy Jana Kazimierza do torów kolejowych. Ponadto ZRiKD wyregulował istniejące krawężniki oraz kompleksowo wyremontował chodniki. Niestety w trakcie prac wyszło na jaw, że Ordona jest w dużo gorszym stanie niż początkowo przypuszczano i trzeba było rozszerzyć zakres remontu .

d9wlm66
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9wlm66