Trwa ładowanie...

Rusza casting do Hasao Show Dance & Cheerleaders!

Jesteś wysportowaną, tańczącą dziewczyną? Czeka na ciebie wielka przygoda!

Share
Rusza casting do Hasao Show Dance & Cheerleaders!
dd3yhv4

Już 7 kwietnia rusza casting do profesjonalnej, warszawskiej grupy cheerleaderek -* Hasao Show Dance & Cheerleaders. Grupa pozyskała niedawno nowego i znanego choreografa, Igora Kryszyłowicza (m.in. jurora "Gwiazdy tańczą na lodzie"), szykuje się więc wspaniały sezon, tym bardziej, że imprez sportowych nie zabraknie.
*
O szczegóły castingu zapytaliśmy leaderkę zespołu, panią Magdalenę Jaroszewicz (na zdjęciu powyżej).

Jakie wymagania powinna spełniać kandydatka?

- Powinna być pomiędzy 18, a 30 rokiem życia, wysportowana i mieć doświadczenie taneczne. Doświadczenie w akrobatyce czy gimnastyce - chętnie, ale nie jest to warunkiem. Dobra technika taneczna jest ważniejsza. Poszukujemy dziewcząt, które możemy jeszcze rzeźbić, nad którymi pracować. Ważna jest komunikatywność, otwartość i - przede wszystkim - ładny uśmiech.

Co dajecie w zamian?

- Porządny warsztat taneczny z dobrym choreografem. Rozwój, wyjazdy, świetne imprezy medialne, świetną atmosferę, a nawet pokonywanie pewnych barier, jak występ przed 60. tys. ludzi na wielkim stadionie. Do tego dochodzi możliwość zarobienie. Nasza grupa jest zespołem komercyjnym, więc dziewczyny zarabiają pieniądze.

Formacja HASAO Show Dance & Cheerleaders została założona w 2001 roku. Grupa prezentuje choreografie sportowe, tematyczne Show Dance i nowoczesne formy taneczne, takie jak: jazz, modern, broadway, funky czy taniec towarzyski, wykonywane z wykorzystywaniem rekwizytów.

dd3yhv4

Casting odbędzie się 7 kwietnia o godz. 18 w hali OSiR "Reduta" przy ulicy Redutowej 37 (informacje 692-429-111).

Zobaczcie zdjęcia z występów naszych cheerleaderek!

dd3yhv4

Podziel się opinią

Share
dd3yhv4
dd3yhv4