Trwa ładowanie...

Rusza casting do Studia Aktorskiego i Teatru Pijana Sypialnia [WIDEO]

Przyjdź i dostań się do darmowego studia aktorskiego!

Rusza casting do Studia Aktorskiego i Teatru Pijana Sypialnia [WIDEO]
d1lb6k0
d1lb6k0

Teatr Pijana Sypialnia to jeden z najprężniej rozwijających się młodych teatrów w Warszawie. Określa się ich mianem „teatr warszawski, archeologiczny i vintage”. Są twórcami cyklu „Teatr na leżakach”, który przyciągnął tysiące widzów.

Już 6 października odbędą się przesłuchania do Pijanej Sypialni. Zwycięzcy castingu nie tylko będą mieli okazję występować w kolejnych projektach, ale również otrzymają możliwość darmowej nauki w Studium Aktorskim, które działa przy teatrze .

Teatr Pijana Sypialnia to niezależny i zawodowy teatr, który powstał dwa lata temu w Warszawie z inicjatywy absolwentów studia aktorskiego, która działa przy teatrze. Występują w niecodziennych miejscach. Grali już w tramwajach, starych fabrykach i barach mlecznych. Krytycy miesięcznika „Teatr” uznali ich spektakl „Wyjowisko” za jeden z najlepszych w Polsce w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF. Są laureatami prestiżowych festiwali w całej Polsce. Ich cykl „Teatr na leżakach” przyciągnął latem 2014 roku tysiące widzów.

d1lb6k0

Twórcy Pijanej Sypialni zapraszają* kandydatów w wieku 17 – 26 lat.* W trakcie przesłuchań trzeba będzie zaśpiewać a capella utwór w języku polskim oraz podjąć się wykonania kilku elementarnych zadań aktorskich. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia .

Zwycięzcy castingu będą mieli okazję uczyć się w Studiu Aktorskim Teatru Pijana Sypialnia. W programie m.in. intensywne zajęcia wokalne, aktorskie i taneczne, które odbywają się wieczorami. Najlepsi zagrają w kolejnych produkcjach.

d1lb6k0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lb6k0