Trwa ładowanie...

Rusza projekt odzieżowy WISŁAKI!

To społecznie odpowiedzialny projekt modowy, który jego autorzy rozumieją jako ekologiczny styl życia

Rusza projekt odzieżowy WISŁAKI!
d4ctppt
d4ctppt

WISŁAKI to pierwszy w Polsce crowdfunding modowy. Z zebranych środków stworzona zostanie kolekcja ekologicznych ubrań z bawełny organicznej dla dzieci i dorosłych z nadrukami nadwiślańskich zwierząt będących pod ochroną. Będą to bluzy dla pań i panów, bluzki z długimi rękawami, koszulki, ubranka dziecięce - body, pajacyki i bluzy. Ubrania zaprojektuje Dominika Naziębły – projektant ubioru ekologicznego. Ilustracje zwierzaków zaprojektują uznane ilustratorki Agata Dudek i Małgorzata Nowak. Ubrania będą sprzedawane w wielu lokalizacjach w Warszawie.

WISŁAKI chce wspierać ekologię. 5 zł ze sprzedaży każdego ubrania przekazane zostanie na wsparcie chronionych gatunków zwierząt Ogólnopolskiemu Towarzystwu Ochrony Ptaków (OTOP). Organizowane również będą spotkania, na których dowiecie się więcej o zwierzętach z warszawskiej Wisły . Będzie też spacer ornitologiczny śladem Wisłaków oraz warsztaty crowdfundingowe.

Projekt można wesprzeć na stronie mintu.me/projects/cf/moda/257/wislaki . Po zrealizowaniu crowdfundingu, zebrane środki przeznaczone zostaną na wyprodukowanie kolekcji ekologicznych ubrań WISŁAKI. Zakupione zostaną materiały, zaprojektowane ilustracje zwierzaków, a ubrania uszyte. Proces ten zakończy się do końca 2014 roku.

d4ctppt
d4ctppt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ctppt