Trwa ładowanie...

Rusza rekrutacja do Warsaw Ladies Frogs!

Jesteś twarda i głodna wyzwań? To drużyna dla Ciebie!

Rusza rekrutacja do Warsaw Ladies Frogs!
d3m3kvg
d3m3kvg

Z początkiem stycznia rugbystki Warsaw Ladies Frogs wznowiły treningi a co za tym idzie – rozpoczął się nabór do drużyny. Nie ma wymagań dotyczących wieku ani kondycji, zatem z treningów skorzystać mogą zarówno zawodniczki myślące o poważnej sportowej karierze, jak i te szukające na boisku dobrej zabawy.

Powszechny mitem głosi, że do rugby należy być dużym i umięśnionym – mówi Marta Hoppe, zawodniczka „Żab” – prawda jednak jest taka, że o wiele ważniejsza jest waleczność i umiejętność pracy w drużynie - dodaje. - Dlatego też zapraszamy wszystkie dziewczyny by spróbowały.

Treningi odbywają się teraz raz w tygodniu, docelowo zaś trzy razy w ciągu tygodnia. Wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłaszać się pisząc na adres rekrutacja.rugbyfrogs@gmail.com. Można też pisać na fanpejdż drużyny. Zajęcia odbywają się na Woli.

Warsaw Frogs, to klub założony w 1995 przez grupę obcokrajowców mieszkających w Polsce, którym brakowało możliwości niezobowiązującej gry w rugby. Klub działa w formule "social rugby", koncentrując się raczej na budowaniu społeczności i dobrej zabawie, niż walce o medale. Mimo to, debiutując w ubiegłym sezonie w oficjalnych rozgrywkach, zespół w znakomitym stylu awansował do I ligi. Jest również pierwszym warszawskim klubem, przy którym działa sekcja kobieca. Warsaw Ladies Frogs w ubiegłym sezonie uplasowały się na 4. miejscu mistrzostw Polski kobiet w Rugby 7.

d3m3kvg

Ten sport ma przyszłość - od roku 2016 będzie jedną z dyscyplin olimpijskich!

Zobaczcie zdjęcia!

d3m3kvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m3kvg