Trwa ładowanie...
d4lllj6

Ruszają eliminacje do Warsaw Challenge 2016

Najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą z międzynarodowymi gwiazdami tańca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszają eliminacje do Warsaw Challenge 2016
d4lllj6

Po raz kolejny polskie talenty taneczne będą miały szansę zaprezentować swoje umiejętności podczas eliminacji do Warsaw Challenge 2016 - Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance. Zapisy do eliminacji startują już 11 kwietnia i potrwają do 2 maja.

Warsaw Challenge to największa w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie imprez breakdanceowych, promujących kulturę hip-hopową. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, odbędzie się w majowy weekend, 7-8 maja, przed Pałacem Kultury i Nauki .

Przez dwa dni obok popisów tanecznych na najwyższym poziomie, będzie mona posłuchać występów muzycznych gwiazd. Wystąpią m.in. Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps, Grubson, Rasmentalism, Wzgórze Ya-pa 3 + numer Raz czy Otsochodzi.

d4lllj6

Jak się zapisać

Najważniejszym elementem imprezy będzie oczywiście finał zawodów tańca breakdance. Także w tym roku najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą z międzynarodowymi gwiazdami tańca.

Eliminacje odbędą się w piątek, 6 maja, w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Radomskiej 13/21. Ocena umiejętności tancerzy, przed breakdanceowymi autorytetami odbywać się będzie w godz. 17.00-22.00.

Zainteresowane ekipy mogę zgłaszać swoje uczestnictwo od 11 kwietnia do 2 maja br. za pośrednictwem strony www.WarsawChallenge.com. Wystarczy pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową, a następnie wysłać ją na adres warsawchallenge@um.warszawa.pl.

d4lllj6

Zasady mistrzostw Warsaw Challenge są bardzo proste. Drużyny rywalizują ze sobą w bitwach breakdanceowych w systemie pucharowym – lepsza przechodzi, przegrana odpada. W ten sposób jury wybierze najlepszą drużynę z Polski, która w wielkim finale zmierzy się z najlepszymi b-boyami z całego świata (Great8), zaproszonymi przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Na zwycięzcę finałowej bitwy czeka, ufundowana przez Miasto Stołeczne Warszawa nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych.

Przeczytajcie też: Ocalić od zapomnienia. Ratujmy wolskie Koloseum

d4lllj6

Podziel się opinią

Share
d4lllj6
d4lllj6