Trwa ładowanie...

Ruszają eliminacje do Warsaw Challenge 2016

Najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą z międzynarodowymi gwiazdami tańca.

Ruszają eliminacje do Warsaw Challenge 2016
d3ynckd
d3ynckd

Po raz kolejny polskie talenty taneczne będą miały szansę zaprezentować swoje umiejętności podczas eliminacji do Warsaw Challenge 2016 - Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance. Zapisy do eliminacji startują już 11 kwietnia i potrwają do 2 maja.

Warsaw Challenge to największa w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie imprez breakdanceowych, promujących kulturę hip-hopową. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, odbędzie się w majowy weekend, 7-8 maja, przed Pałacem Kultury i Nauki .

Przez dwa dni obok popisów tanecznych na najwyższym poziomie, będzie mona posłuchać występów muzycznych gwiazd. Wystąpią m.in. Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps, Grubson, Rasmentalism, Wzgórze Ya-pa 3 + numer Raz czy Otsochodzi.

Jak się zapisać

Najważniejszym elementem imprezy będzie oczywiście finał zawodów tańca breakdance. Także w tym roku najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą z międzynarodowymi gwiazdami tańca.

Eliminacje odbędą się w piątek, 6 maja, w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Radomskiej 13/21. Ocena umiejętności tancerzy, przed breakdanceowymi autorytetami odbywać się będzie w godz. 17.00-22.00.

d3ynckd

Zainteresowane ekipy mogę zgłaszać swoje uczestnictwo od 11 kwietnia do 2 maja br. za pośrednictwem strony www.WarsawChallenge.com. Wystarczy pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową, a następnie wysłać ją na adres warsawchallenge@um.warszawa.pl.

Zasady mistrzostw Warsaw Challenge są bardzo proste. Drużyny rywalizują ze sobą w bitwach breakdanceowych w systemie pucharowym – lepsza przechodzi, przegrana odpada. W ten sposób jury wybierze najlepszą drużynę z Polski, która w wielkim finale zmierzy się z najlepszymi b-boyami z całego świata (Great8), zaproszonymi przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Na zwycięzcę finałowej bitwy czeka, ufundowana przez Miasto Stołeczne Warszawa nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych.

d3ynckd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ynckd