Trwa ładowanie...

Ruszają zapisy na Uniwersytet Otwarty UW

Tym razem do wyboru jest około 230 kursów, w tym prawie 80 nowości

Ruszają zapisy na Uniwersytet Otwarty UW
d1j7hgg
d1j7hgg

Naucz się angielskiego z serialem "Przyjaciele", zacznij swoją przygodę z językiem szwedzkim lub bengalskim, dowiedz się więcej o filozofii buddyzmu indyjskiego. 10 marca rusza kolejna rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu Otwartego UW. Z zajęć prowadzonych przez uniwersyteckich wykładowców skorzystać może każdy, kto skończył 16 lat. Do wyboru są kursy z sześciu dziedzin: języki i narody; kultura i sztuka; człowiek i społeczeństwo; biznes, gospodarka i prawo; człowiek i środowisko; nauka i technika.

Zapisać można się przez internet lub bezpośrednio w biurze UO. Wystarczy założyć konto słuchacza, a następnie wybrać z listy odpowiedni kurs. Ceny za 30 godzin dydaktycznych kursu zaczynają się od 200 zł. Zajęcia rozpoczną się w połowie kwietnia. W aktualnej ofercie znajdują się również intensywne kursy letnie, które odbędą się w lipcu.

Tym razem do wyboru jest około 230 kursów, w tym prawie 80 nowości. Będzie można poznać sekrety kultury japońskiej, zgłębić meandry filozofii buddyzmu indyjskiego, a także obejrzeć katalog podwodnych skarbów archeologicznych. Na zajęciach z psychologii jedzenia słuchacze spróbują równych potraw, dzięki czemu odkryją mechanizmy działania własnych kubków smakowych, a uczestnicy kursu „Paryż w czasie i przestrzeni – przechadzki po mieście świateł” udadzą się w wirtualną podróż po stolicy Francji.

Wśród nowości można znaleźć m.in.:

  • Kwiat wiśni w dwunastu odsłonach. Nieznane aspekty kultury i sztuki japońskiej
  • Wprowadzenie do filozofii buddyzmu indyjskiego
  • Medykalizacja, komercjalizacja i biopolityka. Współczesne relacje między biologicznym życiem a władzą
  • Skarby wyrwane morzom. Najważniejsze osiągnięcia archeologii podwodnej
  • Obywatel a policja – co powinieneś wiedzieć o swoich prawach!
  • Badania marketingowe dla małych przedsiębiorstw
d1j7hgg

Zbliżają się wakacje, dlatego warto popracować nad znajomością języków obcych. Wykładowcy z UW lektoraty prowadzą często w nieszablonowy sposób. Najwięcej propozycji w ofercie UO jest dla tych, którzy chcą podszkolić angielski.* Można się go nauczyć m.in. z bohaterami serialu komediowego „Przyjaciele”.* W ofercie znalazły się również kursy specjalistyczne np. z angielskiego biznesowego - mówią organizatorzy zajęć.

Przygotowano także zajęcia dla osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności komunikacyjne z innych języków –* francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego* – a także poznać te bardziej egzotyczne:* mongolski, bengalski, litewski czy szwedzki.*

d1j7hgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j7hgg