Trwa ładowanie...
d1qfp4j

Ruszył nabór do Big Book Festiwal 2014!

To ponad 50 wydarzeń dostępnych bezpłatnie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszył nabór do Big Book Festiwal 2014!
d1qfp4j

Big Book Festival odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2014 r. w Warszawie. To dwa dni czytania, zaskakujące lokale, przestrzeń miejska i internet. A przede wszystkim - to ponad 50 wydarzeń dostępnych bezpłatnie dla publiczności.

Czytaj również: Kolejny duży festiwal przenosi się do Warszawy

To pierwsza w Warszawie i jedna z nielicznych w Europie impreza promująca czytelnictwo poprzez angażowanie publiczności w aktywności kulturalne i artystyczne. To pierwsza tak rozległa i nowoczesna impreza czytelnicza, angażująca miłośników książek , znakomitych autorów polskich i europejskich, artystów i ekspertów, ludzi i nowe technologie. Organizatorem Big Book Festival jest fundacja "Kultura nie boli". Pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu jest Anna Król.

d1qfp4j

Drugiej edycji towarzyszy hasło „Tyłem do przodu”. Celem organizatorów jest tworzenie nowoczesnego, miejskiego wydarzenia angażującego partnerów i publiczność. Festiwal powstaje przy współpracy ponad czterdziestu partnerów merytorycznych, literackich i technologicznych.

Do grona współtwórców programu organizatorzy zapraszają także warszawskie lokale, które same zaproponują pomysł na udział w wydarzeniu. Chodzi o* * kawiarnie , księgarnie, kluby, showroomy, sklepy, a nawet salony fryzjerskie, szewskie, sklepy czy inne placówki i punkty usługowe. Rodzaj działalności nie ma znaczenia, liczą się ciekawe, nietuzinkowe pomysły.

Propozycje należy przesyłać na adres: biuro@big-book.pl najpóźniej do 25 kwietnia 2014.Propozycja powinna być przygotowana w formie jednostronicowego tekstu.

Czytaj również: Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami

d1qfp4j

Podziel się opinią

Share

d1qfp4j

d1qfp4j