Trwa ładowanie...
d43qgma

Ruszył nabór do Big Book Festiwal 2014!

To ponad 50 wydarzeń dostępnych bezpłatnie
Share
Ruszył nabór do Big Book Festiwal 2014!
d43qgma

Big Book Festival odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2014 r. w Warszawie. To dwa dni czytania, zaskakujące lokale, przestrzeń miejska i internet. A przede wszystkim - to ponad 50 wydarzeń dostępnych bezpłatnie dla publiczności.

Czytaj również: Kolejny duży festiwal przenosi się do Warszawy

To pierwsza w Warszawie i jedna z nielicznych w Europie impreza promująca czytelnictwo poprzez angażowanie publiczności w aktywności kulturalne i artystyczne. To pierwsza tak rozległa i nowoczesna impreza czytelnicza, angażująca miłośników książek , znakomitych autorów polskich i europejskich, artystów i ekspertów, ludzi i nowe technologie. Organizatorem Big Book Festival jest fundacja "Kultura nie boli". Pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu jest Anna Król.

d43qgma

Drugiej edycji towarzyszy hasło „Tyłem do przodu”. Celem organizatorów jest tworzenie nowoczesnego, miejskiego wydarzenia angażującego partnerów i publiczność. Festiwal powstaje przy współpracy ponad czterdziestu partnerów merytorycznych, literackich i technologicznych.

Do grona współtwórców programu organizatorzy zapraszają także warszawskie lokale, które same zaproponują pomysł na udział w wydarzeniu. Chodzi o* * kawiarnie , księgarnie, kluby, showroomy, sklepy, a nawet salony fryzjerskie, szewskie, sklepy czy inne placówki i punkty usługowe. Rodzaj działalności nie ma znaczenia, liczą się ciekawe, nietuzinkowe pomysły.

Propozycje należy przesyłać na adres: biuro@big-book.pl najpóźniej do 25 kwietnia 2014.Propozycja powinna być przygotowana w formie jednostronicowego tekstu.

Czytaj również: Nowe miejsce: sklep z Pięknymi Książkami

d43qgma

Podziel się opinią

Share
d43qgma
d43qgma