Trwa ładowanie...
mśp
Tomasz Jakubowski
08-06-2014 11:53

Ruszył portal miejskich nieruchomości!

W jednym miejscu znajdziemy wszelkie informacje o miejskich lokalach do wynajęcia, stawkach za metr kwadratowy lub rodzajach działalności możliwej do prowadzenia

Ruszył portal miejskich nieruchomości!
d3eabd6
d3eabd6

Ratusz uruchomił nareszcie długo oczekiwany przez przedsiębiorców i organizacje non-profit serwis „Nieruchomości na wynajem". W Teraz w jednym miejscu znaleźć można wszelkie informacje o lokalach użytkowych, które wynajmuje miasto.

Dowiemy się m.in. wszystkiego o oferowanym lokalu, dacie przetargu lub konkursu, stawce za metr kwadratowy lub rodzaju działalności możliwej do prowadzenia w tym miejscu. Znajdziemy też dane kontaktowe osoby lub jednostki, która administruje konktretny lokal.

- Wspieranie drobnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych to priorytety w gospodarowaniu miejskimi lokalami użytkowymi – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz , Prezydent m.st. Warszawy.

Ratusz przypomina przy okazji, że w marcu, uchwałą radnych m.st. Warszawy, zmieniły się również przepisy o wynajmie lokali użytkowych – premiując długookresowych najemców, którzy dbają o lokale. Z kolei w maju zostało podpisane zarządzenie wprowadzające możliwość krótkoterminowego korzystania z miejskich nieruchomości .

d3eabd6

Serwis jest aktualizowany codziennie. Znajdziemy go na stronie internetowej urzędy miasta. Należy wejść na zakładkę „Nieruchomości miejskie – kup lub wynajmij". [ LINK ]

Przeczytajcie też:

d3eabd6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eabd6