Trwa ładowanie...
d29g5s3

Ruszył portal miejskich nieruchomości!

W jednym miejscu znajdziemy wszelkie informacje o miejskich lokalach do wynajęcia, stawkach za metr kwadratowy lub rodzajach działalności możliwej do prowadzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszył portal miejskich nieruchomości!
d29g5s3

Ratusz uruchomił nareszcie długo oczekiwany przez przedsiębiorców i organizacje non-profit serwis „Nieruchomości na wynajem". W Teraz w jednym miejscu znaleźć można wszelkie informacje o lokalach użytkowych, które wynajmuje miasto.

Dowiemy się m.in. wszystkiego o oferowanym lokalu, dacie przetargu lub konkursu, stawce za metr kwadratowy lub rodzaju działalności możliwej do prowadzenia w tym miejscu. Znajdziemy też dane kontaktowe osoby lub jednostki, która administruje konktretny lokal.

- Wspieranie drobnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i spółdzielni socjalnych to priorytety w gospodarowaniu miejskimi lokalami użytkowymi – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz , Prezydent m.st. Warszawy.

d29g5s3

Ratusz przypomina przy okazji, że w marcu, uchwałą radnych m.st. Warszawy, zmieniły się również przepisy o wynajmie lokali użytkowych – premiując długookresowych najemców, którzy dbają o lokale. Z kolei w maju zostało podpisane zarządzenie wprowadzające możliwość krótkoterminowego korzystania z miejskich nieruchomości .

Serwis jest aktualizowany codziennie. Znajdziemy go na stronie internetowej urzędy miasta. Należy wejść na zakładkę „Nieruchomości miejskie – kup lub wynajmij". [ LINK ]

Przeczytajcie też:

d29g5s3

Podziel się opinią

Share

d29g5s3

d29g5s3