Trwa ładowanie...

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy!

Trzy lodowiska o łącznej powierzchni blisko 5 tys. m kw., górka lodowa do zjazdów na pontonach i Ice Bar

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy!
d1anqud
d1anqud

"W stadionowej tafli lodu można się już przejrzeć" - napisali organizatorzy Zimowego Narodowego, który start zaplanowano już 8 listopada, czyli w najbliższą sobotę.

Tym razem na fanów sportów zimowych czekają aż trzy lodowiska o łącznej powierzchni blisko 5 tys. mkw ., górka lodowa do zjazdów na pontonach i Ice Bar.

Największą zmianą jest zastąpienie lodowiska z pierwszej edycji imprezy dwoma nowymi. Pierwsze, o powierzchni 1800 mkw., jest klasycznym lodowiskiem do jazdy rekreacyjnej, natomiast drugie i trzecie tworzą lodowy kompleks o łącznej powierzchni ponad 2400 mkw.

To będzie druga edycja Zimowego Narodowego . Pierwsza przyciągnęła w ciągu 47 dni ponad 105 tysięcy gości. Jazda na łyżwach cieszyła się tak zaintersowaniem wśród warszawiaków i gości z innych części Polsk, że organizatorzy postanowili przedłużyć okres działania lodowisk. Zimowy narodowy będzie czynny aż przez 100 dni!

Bilety
Lodowisko wolnostojące: Bilet normalny 13 zł (ulgowy 10)
Lodowisko podwójne: Bilet normalny 15 (ulgowy 12)
Osobny cennik istnieje dla górki lodowej. Konstrukcja ma 6 torów i można po niej zjeżdżać na pontonie. Zjeżdżalnia składa się z dwóch górek: małej i dużej. Pojedynczy zjazd na górce małej kosztuje 2 zł, a na dużej - 3 zł. Pojedynczy zjazd można kupić w kasie na płycie stadionu. Za pośrednictwem Internetu oraz w pozostałych kasach można kupić karnety: górka mała - 3 zjazdy za 6 zł lub 10 zjazdów za 18 zł; górka duża - 3 zjazdy za 15 zł lub 10 zjazdów za 45 zł. Wszystkie bilety można kupić online lub na miejscu

d1anqud

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Czwartek -15.00 – 23.00
Piątek - 15.00 – 00.45
Sobota - Niedziela - 09.00 – 00.00.
(W dniach od 8 do 11 listopada obowiązują weekendowe godziny otwarcia Zimowego Narodowego, czyli 09.00-00.00).

Przeczytajcie też: Universal sprzedany. Rozbiorą go !

d1anqud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1anqud