Trwa ładowanie...
d4fqnum

Ruszyły bilety na "Miasto 44" na Narodowym!

Bezpłatne wejściówki można rezerwować przez Internet
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszyły bilety na "Miasto 44" na Narodowym!
d4fqnum

Już 30 lipca na Stadionie Narodowym odbędzie się uroczysty pokaz specjalny filmu „MIASTO 44”. Projekcja obrazu w reżyserii Jana Komasy jest częścią oficjalnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Bezpłatne, ogólnodostępne wejściówki na pokaz są już w internetowym sklepie Stadionu Narodowego.

Otwarta dystrybucja biletów potrwa trzy dni - od 23 do 25 lipca. Na dzień dzisiejszy (23 lipca) pula biletów została już wyczerpana (po godzinie od publikacji informacji o rezerwacjach!), organizatorzy zapraszają do spróbowania jutro. By zdobyć bezpłatną wejściówkę wystarczy wejść na sklep.stadionnarodowy.org.pl Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa bilety. Po wybraniu miejsc i otrzymaniu biletów na adres mailowy, wejściówki trzeba wydrukować. To podstawa wejścia na pokaz. Liczba ogólnodostępnych wejściówek jest ograniczona i została ustalona przez organizatorów.

Zobacz także: Miasto 44. Zdjęcia z filmu

d4fqnum

Projekcja na stadionie będzie pierwszym tej skali wydarzeniem nie tylko w historii polskiej, ale i europejskiej kinematografii. Na płycie Narodowego wyrośnie olbrzymi ekran. Honorowe miejsca na zajmą Powstańcy, którzy dotrą do Warszawy z całego świata oraz goście specjalni zaproszeni przez organizatorów. Początek projekcji o 21.00.

Film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 19 września 2014 roku.

Zobacz także: Miasto 44. Zdjęcia z planu filmowego

d4fqnum

Podziel się opinią

Share

d4fqnum

d4fqnum