Trwa ładowanie...

Ryanair jak OLT? Tanie loty do Gdańska i Wrocławia!

Ile zapłacimy za lot krajowy z irlandzkim przewoźnikiem? Sprawdźcie!

Share
Ryanair jak OLT? Tanie loty do Gdańska i Wrocławia!
d44ca8d

Ryanair zapowiada rewolucję na polskim niebie i wprowadza tanie loty krajowe! Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś, że od marca 2014 r. uruchomi tanie połączenia lotnicze na trasie z lotniska Warszawa Modlin do Gdańska i Wrocławia. To pierwsze połączenia krajowe w Polsce w historii tej linii.

Połączenia będą funkcjonować codziennie od marca 2014 roku. Bilety na trasach Warszawa-Gdańsk oraz Warszawa-Wrocław będzie można kupić już od listopada 2013 roku. Dotychczas trasy te obsługiwał jedynie polski przewoźnik LOT.

Szef Ryanaira, Michael O'Leary na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział, że bilety na tych trasach będą kosztowały 99 zł. To tyle, za ile loty krajowe oferował OLT, i taniej niż połączenia w liniach LOT, które kosztują 167 zł (do Gdańska) i 178 zł (do Wrocławia).

d44ca8d

Michael O'Leary dodaje, że to dopiero początek rozwoju krajowej siatki połączeń Ryanaira. Przed Bożym Narodzeniem możemy ogłosić kolejne połączenia.* Chcielibyśmy mieć ich 4-5 w rozkładzie na lato 2014* - powiedział w "Pulsie Biznesu" szef irlandzkich linii lotniczych.

d44ca8d

Podziel się opinią

Share
d44ca8d
d44ca8d