Trwa ładowanie...

Rzecznik PSL wytyka Jakiemu. "Kradnie mój pomysł"

Podczas konferencji prasowej kandydat PiS na prezydenta Warszawy przedstawił projekt: karty senior plus. Rzecznik PSL, Jakub Stefaniak oskarża Jakiego o kradzież. - Zaprezentował pomysł, który zaproponowaliśmy już 21 czerwca - tłumaczył w Sejmie.

Rzecznik PSL wytyka Jakiemu. "Kradnie mój pomysł"Źródło: Agencja Gazeta, fot: Sławomir Kamiński
d45gj7y
d45gj7y

Podczas briefingu prasowego na Pradze-Południe Patryk Jaki zapowiedział pierwszy z projektów, kartę senior plus. Kandydat do stołecznego ratusza tłumaczył, że w jednych instytucjach są zniżki dla seniorów, w innych nie ma. - W jednych mniejsze, drugich większe zniżki - podkreślał. Wyjaśnił, że chce zunifikować system i stworzyć jedną ulgę do miejskich instytucji, teatrów, muzeów i dać szeroki dostęp do transportu dla osób niepełnosprawnych. - Zależy nam również na tym, aby miasto na zasadzie barteru dogadało się z grupą przedsiębiorców. Żeby osoby starsze miały raz na jakiś czas darmowy wstęp do kina, restauracji, barów, czy przejazdy poza Warszawę - mówił kandydat.

Jak podaje "Do rzeczy", rzecznik PSL Jakub Stefaniak zarzuca Jakiemu, że ten ukradł jego pomysły dla seniorów. - Zaprezentował kartę dla seniorów, którą zaproponowaliśmy już 21 czerwca. Cieszę się, że Patryk Jaki korzysta z dobrych wzorców, ale warto byłoby podać źródło. Gdyby to jeszcze nie było tak, że nie mielibyśmy dowodów na nikczemne zachowania Jakiego już wcześniej, to może można byłoby to przemilczeć. Niestety Patryk Jaki nie chce odpowiedzieć, jak głosował ws. projektów, które pomagały seniorom. Był za odrzuceniem w pierwszym czytaniu. To dowód na to, że Patryk Jaki kłamie ws. pomocy dla seniorów - tłumaczył rzecznik.

Zobacz także: W białych skarpetach i z piwem w ręku. „Janusze i Grażyny” podbijają nadbałtyckie miejscowości

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d45gj7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45gj7y