Trwa ładowanie...
dstwx2e

Rzucił się na ciężarną kobietę w windzie. "Bił pięściami po twarzy i klatce piersiowej"

35-letni napastnik zaatakował kobietę w ciąży oraz dwóch innych lokatorów bloku w warszawskim Śródmieściu. Był wyjątkowo agresywny. Według zeznań poszkodowanej, miał uderzać ją na oślep. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agresywnego mężczyznę zatrzymała śródmiejska policja
Agresywnego mężczyznę zatrzymała śródmiejska policja (srodmiescie.policja.waw.pl)
dstwx2e

Do dramatycznych wydarzeń doszło w niedzielę. Zakrwawiony mężczyzna bez koszulki wtargnął po 18:00 do przypadkowego mieszkania w śródmiejskim bloku. Zdezorientowanego lokatora uderzył w głowę, a pozostałym domownikom groził śmiercią. Po chwili szamotaniny obecnym na miejscu udało się wypchnąć 35-latka na klatkę schodową. Tam jednak zauważył kolejny cel swojego szaleńczego ataku.

Była nim 28-letnia kobieta w ciąży. Mężczyzna poczekał, aż wejdzie do winy i dopiero wtedy napadł na bezbronną ofiarę, odcinając jej drogę ucieczki. Policjanci relacjonowali, że napastnik bił ją pięściami po twarzy, głowie i klatce piersiowej. "Chwilę później mężczyzna biegając po klatce schodowej terroryzował inne napotkane osoby, a na koniec uderzył sąsiada, który zareagował na wołanie o pomoc i przybiegł na ratunek pokrzywdzonej" - informuje nadkom. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I.

Przerażeni mieszkańcy bloku powiadomili funkcjonariuszy o całym zajściu, prosząc o szybką interwencję. "Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego, którzy na klatce schodowej obezwładnili i zatrzymali agresywnego 35-latka" - czytamy w komunikacie.

dstwx2e

Sprawcą okazał się Grzegorz K., który usłyszał już w sumie 6 zarzutów. Za popełnione czyny grozi mu do 3 lat więzienia.

   srodmiescie.policja.waw.pl
(srodmiescie.policja.waw.pl)

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

dstwx2e

Trzaskowski: Warszawa będzie mniej zakorkowana. Rozwiniemy komunikację miejską

dstwx2e

Podziel się opinią

Share
dstwx2e
dstwx2e