Trwa ładowanie...

„Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki” na portalu Ninateki!

Już dziś znane piosenki Przybory zabrzmią jednocześnie na festiwalu w Opolu i na portalu NInA

„Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki” na portalu Ninateki!
d21gaxp
d21gaxp

Dla warszawiaków, którzy nie mogą pojawić się na muzycznym wydarzeniu w Opolu, Narodowy Instytut Audiowizualny przygotował świetne rozwiązanie. Na portalu ninateka.pl, będzie można wsłuchać się w szlagiery Przybory śpiewane na żywo! Transmisja rozpocznie się o godz. 22:10 i potrwa do północy. Żeby zobaczyć opolski koncert, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę adres: www.ninateka.pl, a następnie kliknąć w okno z transmisją widoczne na głównej stronie portalu.

„Wesołe jest życie staruszka”, „Bo we mnie jest seks” „Prysły zmysły” – to tylko kilka z legendarnych utworów Jeremiego Przybory, które 12 czerwca zabrzmią na 52. Festiwalu w Opolu. Z okazji 100. urodzin artysty jego niezapomniane przeboje wykona plejada gwiazd polskiej piosenki oraz teatru, m.in. Zbigniew Zamachowski, Hanna Śleszyńska, Joanna Kulig czy Grzegorz Turnau. Na scenie pojawi się także Kabaret Mumio oraz Grupa MoCarta, a całość poprowadzi Magda Umer.

Na stronie znajdują się również inne materiały związane z Jeremim Przyborą, np. audycje radiowe przybliżające sylwetkę pisarza i wykorzystujące nagrania archiwalne.

„Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki” to kolejne już wydarzenie artystyczne transmitowane na portalu NINATEKA. Do tej pory na stronie można było na żywo zobaczyć m.in. koncert „Scoring4Wajda” z Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, wirtualną lekcję „Opowieść o Żydach polskich”, film „Heavy Mental” w czasie jego premiery, a także uroczystość otwarcia Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

d21gaxp
d21gaxp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21gaxp