Trwa ładowanie...

Schronisko na Paluchu szuka dyrektora

Kandydaci na szefa „Palucha” muszą przedstawić koncepcję funkcjonowania i rozwoju schroniska.

Schronisko na Paluchu szuka dyrektora
d15or6s
d15or6s

Do 15 lutego można składać wnioski w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko dyrektora Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie. Aby zostać nowym szefem „Palucha” należy wykazać się nie tylko niezbędnym doświadczeniem i wykształceniem, ale również przedstawić swoją koncepcję rozwoju placówki.

Do zadań nowego dyrektora schroniska poza bieżącym kierowaniem i planowaniem prac jednostki należeć będzie także zapewnienie jak najlepszego dobrostanu zwierząt przebywających w placówce, zagwarantowanie najwyższej jakości obsługi mieszkańców czy współpraca z wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi.

Aby zostać dyrektorem schroniska należy m.in. posiadać polskie obywatelstwo, 5 letni staż zawodowy, wykształcenie wyższe II stopnia oraz minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie kierowania ludźmi i minimum 2 lata doświadczenia w zakresie związanym z opieką lub działaniami na rzecz zwierząt domowych.

Kandydaci na szefa „Palucha” muszą również przedstawić w formie pisemnej koncepcję funkcjonowania i rozwoju schroniska. Powinna ona uwzględniać m.in. dobrostan zwierząt, organizację procesu adopcji, organizację wolontariatu czy komunikację z wykorzystaniem środków masowego przekazu i mediów społecznościowych.

Szczegółowe informacje o naborze można znaleźć tutaj.

d15or6s

Obecnie, po rezygnacji wieloletniej dyrektorki placówki Wandy Dejnarowicz, obowiązki dyrektora Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie pełni dotychczasowy zastępca Henryk Strzelczyk.

d15or6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15or6s