Trwa ładowanie...
d3l3bth

Sen Pszczoły świętuje czwarte urodziny

Dwa dni imprezy urodzinowej, po raz pierwszy w zmienionej lokalizacji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sen Pszczoły świętuje czwarte urodziny
d3l3bth

W najbliższy weekend praski klub - Sen Pszczoły - obchodzi swoje czwarte urodziny. W tym roku impreza z tej okazji odbędzie się po raz pierwszy na Ząbkowskiej 27/31 w dawnych zakładach Koneser. To tam niezrażony tragedią klub, przeniósł się po styczniowym pożarze .* *

Zobacz: Koniec śledztwa w sprawie pożaru kamienicy ze Snem Pszczoły

To już cztery lata przenosimy Was do surrealistycznej krainy zabawą płynącej - mówią twórcy klubu - Zabawa będzie dwudniowa, dlatego lepiej już teraz zbierajcie kosmiczną energię na niekończące się tańce. Sen Pszczoły swoje urodziny będzie świętować w dniach 29 i 30 listopada. Do godziny 22:00 wstęp jest wolny.

d3l3bth

Pierwszego dnia, w piątek 29 listopada, królował będzie gorący klimat dancehallowy i karaibski. Mistrzem ceremonii będzie Rastamaniek. Na parkiecie pojawią się dziewczyny z ekipy Salshall Orthodox i zatańczą najgorętszy dancehall.

Drugiego dnia urodzin, w sobotę 30 listopada, aby tradycji stało się zadość, za dj-ką pojawią się artyści znani od lat z Pszczelich imprez, którzy zawładną parkietem aż do samego rana. Wystąpią: Full Tandeta, Green Jesus, H.ENRY, Play That Funky Music, Rastamaniek oraz 2000dirty DJs!

Oczywiście będzie także tort i szampan. Jak urodziny, to urodziny! Czego życzycie Snowi Pszczoły ?

Zobacz także: Jak PRAGaNĘ fashion vol.3 - edycja*świąteczna*

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth