Trwa ładowanie...
klub
09-07-2020 15:55

SEN z sesją wizerunkową

SEN, czyli kultowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy wraca w nowej odsłonie. Koktajl bar oraz restauracja funkcjonują obecnie w azjatyckiej odsłonie. W menu barowym goście znajdą doskonałe koktajle bazujące na aromatycznych przyprawach. Za food menu odpowiada sam Mistrz Świata w sushi z Tokio - Alon Than.

SEN z sesją wizerunkowąŹródło: materiały partnera
d3s1tub
d3s1tub
Informacja Prasowa

Nowa odsłona, ten sam klimat

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

SEN, czyli kultowe miejsce na klubowej mapie Warszawy powrócił do działalności w formie koktajl barowej oraz restauracyjnej. Czas lockdownu to przede wszystkim okres w którym trwały intensywne prace nad nową kartą menu oraz kartą barową. Kuchnią SEN zarządza obecnie Mistrz Świata w sushi z Tokio - Alon Than. W menu goście znajdą obecnie klasyki kuchni japońskiej i doskonałe zestawy szefa kuchni. Karta baru to przede wszystkim autorskie koktajle Asi Chełchowskiej, która przy opracowywaniu receptur bazowała głównie na azjatyckich przyprawach takich jak wasabi, matcha, sos yuzu, trawa cytrynowa oraz hibiskus.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Miejsce powraca również z zupełnie nową odsłoną wizualną. Na potrzeby komunikacji została przygotowana dedykowa sesja zdjęciowa autorstwa Aleksandra Skalskiego. Nowa komunikacja na przede wszystkim oddać atmosferę oraz azjatycki twist miejsca.

Informacja Prasowa

d3s1tub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3s1tub