Trwa ładowanie...

Serialowa Bożenka promuje Warszawę… jako Alicja w Krainie Czarów? [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w krótkometrażowym filmie. Podoba Wam się?

Serialowa Bożenka promuje Warszawę… jako Alicja w Krainie Czarów? [WIDEO]
d2gakaj
d2gakaj

„Poświęć Warszawie trochę czasu” to jeden z trzech krótkometrażowych filmów, które biorą udział w konkursie „Młodzi o Warszawie”, zorganizowanym przez Fundację Instytut Innowacji. Autorzy filmu, który będzie miał najwięcej odsłon na YouTubie, zostaną nagrodzeni.

W konkursie wzięli udział młodzi ludzie z warszawskich uczelni, szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Warunkiem konkursu, było stworzenie scenariusza o edukacyjnym charakterze i który będzie promował stolicę. Spośród 200 zgłoszeń, jury wybrało 25 najlepszych pomysłów na scenariusz.

Do finału przeszły trzy produkcje: „Warszawski Sen”, „Spotkajmy się w Warszawie” oraz „Poświęć Warszawie trochę czasu”. Autorzy tego filmu, który będzie miał najwięcej wyświetleń na kanale Fundacji Instytutu Innowacji na YouTubie, wygrają kamerę GoPro. Wyniki konkursu 31 sierpnia!

„Warszawski Sen”

Filmowa interpretacja słynnej piosenki Czesława Niemena ukazuje stolicę oczami obcokrajowców. Pojawia się w nim m.in. prezenterka telewizyjna Omena Mensah i wolontariuszka z Hiszpanii, Miriam del Hoyo. Pomysł na scenariusz przedstawił 14-letni Teo Grynberg. Piosenkę wykonał senegalski muzyk i kompozytor Pako Sarr, który wystąpił w klipie wraz z zespołem.

„Spotkajmy się w Warszawie”

Autorką scenariusza jest studentka Wajda School – Aleksandra Kasprowicz. „Spotkajmy się w Warszawie” opowiada romantyczną historię dwojga młodych ludzi, którzy miłość znaleźli w stolicy. Główną rolę gra w nim aktorka filmowa i serialowa, Anna Karczmarczyk. W filmie pojawia się też Mateusz Łapka, absolwent.

„Poświęć Warszawie trochę czasu”

Ostatni film to pomysł Kingi Witczak i Tosi Dobrowolskiej, uczennic gimnazjum. Reżyserią zajęły się dwie 19-letnie siostry: Nadia i Sara Szymańska. Dziewczyny przeniosły aktorkę, Agnieszkę Kaczorowską do zaczarowanego świata stolicy, który przypomina Krainę Czarów!

d2gakaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gakaj