ycipk-2izcex

Setka krzewów konopi pod nosem uczniów. Rosły tuż obok szkoły

Na warszawskich Bielanach dzielnicowi dokonali zaskakującego odkrycia. Zarośnięty teren przy ul. Kaskadowej skrywał plantację konopi indyjskich. Zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się szkoła podstawowa, liceum i... przedszkole.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niektóre z krzewów konopi indyjskich osiągały ponad dwa metry wysokości
Niektóre z krzewów konopi indyjskich osiągały ponad dwa metry wysokości (Policja)
ycipk-2izcex

Mundurowi zauważali charakterystyczne rośliny na terenie działki położonej w okolicy parku Kaskada w Warszawie. Rosły pomiędzy innymi krzewami. Policja naliczyła około setki nielegalnych roślin, które natychmiast ścięto i zabezpieczono.

- Podczas wykonywania codziennych zadań służbowych dzielnicowi z Bielan na jednej z posesji przy ul. Kaskadowej, zauważyli rośliny przypominające wyglądem krzewy konopi indyjskich - brzmi komunikat funkcjonariuszy.

google maps
Podziel się
ycipk-2izcex

Po wejściu na teren działki policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia. Na dziko zarośniętym polu kilkadziesiąt krzewów pięło się do góry na wysokość nawet dwóch metrów. Trwa ustalanie właściciela działki oraz sposobu, w jaki tam się znalazły.

Obok miejsca odkrycia nielegalnej plantacji znajduje się budynek mieszczący szkołę podstawową, gimnazjum i liceum Stowarzyszenia Kultury i Edukacji, a sąsiaduje z nim przedszkole "Kraina Marzeń".

Policja
Podziel się
Źródło: Policja

* Przeczytaj też: Marihuana rosła tuż przy stacji metra. Seria zatrzymań w stolicy*

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

* Zobacz wideo: Marihuana. Leczniczy narkotyk*

ycipk-2izcex
ycipk-2izcex
ycipk-2izcex
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2izcex