Trwa ładowanie...

Sezon na Wiśle od 1 maja

Rusza 6. sezon Warszawskich Linii Turystycznych - Wisłą znowu popłyną statki i promy

Sezon na Wiśle od 1 maja
d17v1mo
d17v1mo

Poznaj Warszawę z nietypowej perspektywy - zachęca ZTM i zaprasza na rejsy po Wiśle tramwajem wodnym, statkiem, czy promem. Tegoroczny, już *szósty, sezon Warszawskich Linii Turystycznych rozpocznie się 1 maja i zakończy 31 sierpnia 2014 roku. *

Nowością w 6. sezonie Warszawskich Linii Tramwajowych będą piątkowe rejsy Wisłą i Kanałem Żerańskim do Serocka - od 1 lipca do 31 sierpnia(będzie wypływał z Cypla Czerniakowskiego). Od 1 maja do 30 czerwca Zefir, tak jak w poprzednich latach, będzie pływał nad Zalew Zegrzyński tylko w soboty, niedziele i święta.

Wars, od 1 maja do 30 czerwca będzie pływał na trasie Cypel Czerniakowski – Gruba Kaśka – Podzamcze – Cypel Czerniakowski tylko w weekendy i dni świąteczne, a od 1 lipca do 31 sierpnia – także w piątki. W weekendy i dni świąteczne wykona cztery rejsy, a w piątki – trzy.

d17v1mo

Brzegi Wisły połączą znowu cztery przeprawy promowe. Do 30 czerwca Pliszka, Słonka, Turkawka i Wilga będą pływały pomiędzy brzegami rzeki w soboty, niedziele i święta (30 kursów dziennie), a od 1 lipca do końca sezonu – codziennie.

W dni robocze promy wykonają 14 rejsów pomiędzy Cyplem Czerniakowskim i Saską Kępą , mostem Poniatowskiego i Stadionem Narodowym, Podzamczem i ZOO oraz 7 rejsów pomiędzy Nowodworami i Łomiankami.

Statki i promy będą kursowały również 2 maja i 20 czerwca.

Cennik jest ten sam co w roku ubiegłym. Za* rejs do Serocka* zapłacimy 36 zł (ulgowy – 18 zł), za podróż tramwajem wodnym18 zł (ulgowy – 9 zł). Przeprawa promem pomiędzy brzegami rzeki będzie bezpłatna.

d17v1mo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17v1mo