Trwa ładowanie...
sgh
Luiza Poreda
09-09-2013 12:01

SGH przyjmie na studia 120 gimnazjalistów!

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Szkole Głównej Handlowej

SGH przyjmie na studia 120 gimnazjalistów!
d1ekkhv
d1ekkhv

Program zajęć Akademii został przygotowany z myślą o gimnazjalistach, których ciekawią zjawiska ekonomiczne i intryguje świat biznesu.

Każdy semestr AME to sześć 1,5 godzinnych spotkań o tematyce ekonomiczno-gospodarczej. „Na najbliższy semestr zaplanowaliśmy zajęcia, m. in. z zakresu zarządzania ryzykiem, marketingu, społecznej odpowiedzialności biznesu, GPW i strategii inwestycyjnych, technik szybkiego uczenia się” – wyjaśnia Marcin Dąbrowski, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH.

Zajęcia na AME mają charakter interaktywny – są połączeniem wykładu, dyskusji i prac warsztatowych. Wykłady prowadzone są przez wykładowców akademickich, a w realizacji warsztatów pomagają studenci kierunków ekonomicznych. Każdy student Akademii otrzymuje indeks, do którego zbiera pieczątki potwierdzające obecność na zajęciach. Obecność na 4 z 6 spotkań uprawniają uczestnika do otrzymania dyplomu ukończenia AME. Semestr zajęć kończy się testem wiedzy i wręczeniem wartościowej nagrody dla trzech najlepszych studentów w danym ośrodku.

W ramach Akademii organizowane są również edukacyjne zajęcia dla rodziców prowadzone przez specjalistów z obszaru pedagogiki, psychologii i socjologii. „Z rodzicami rozmawiamy między innymi o roli i znaczeniu kieszonkowego, efektywnej edukacji czy kreatywnych metodach rozwiązywania konfliktów z dzieckiem” – dodaje M. Dąbrowski.

d1ekkhv

SGH przyjmie na zajęcia 120 gimnazjalistów. Szanse na indeks AME mają uczniowie, którzy w trakcie trwania zapisów, między 9 a 22 września br. wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gimversity.pl .

Szczegółowe informacje na temat programu zajęć AME, harmonogramu i miejsca spotkań dostępne są na: www.gimversity.pl

d1ekkhv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ekkhv