Trwa ładowanie...

Siłownie plenerowe na Bemowie - zdecyduj, gdzie powstaną

Mieszkańcy wybierają miejsca sześciu nowych siłowni

Share
Siłownie plenerowe na Bemowie - zdecyduj, gdzie powstaną
d3e8ltd

Bemowo inwestuje w zdrowie i wygląd swoich mieszkańców! Pierwsza plenerowa siłownia powstała w Parku Górczewska na jesieni 2011 roku i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Otrzymywaliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii o siłowni w Parku Górczewska, a mieszkańcy innych rejonów dzielnicy prosili o podobne miejsca rekreacji w ich okolicy – mówi Jarosław Dąbrowski, Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

Dlatego władze dzielnicy zdecydowały, że powstanie szęść nowych siłowni plenerowych. O ich lokalizacjach zdecydują mieszkańcy Bemowa. Propozycje miejsc można zgłaszać mailowo na adres silownie@bemowo.waw.pl oraz w Urzędzie Dzielnicy Bemowo. Na propozycje mieszkańców czekamy do końca stycznia – mówi Dąbrowski. Wszystkie nadesłane propozycje zostaną poddane głosowaniu na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie internetowej, która zostanie uruchomiona na początku lutego.

Montaż nowych siłowi plenerowych rozpocznie się w marcu, a każda z nich składać się będzie z sześciu lub siedmiu urządzeń: do wyciskania na siedząco, narciarz biegacz, twister, wioślarz, orbitek i jeździec konny.

d3e8ltd

Podziel się opinią

Share
d3e8ltd
d3e8ltd