Trwa ładowanie...

Sinvasion - BDSM/Fetysz/Military Party

Walki w żelu, sala przesłuchań oraz shibari - czyli japońska sztuka erotycznego wiązania ciała

Sinvasion - BDSM/Fetysz/Military Party
d4fz2tm
d4fz2tm

Marzy wam się przesłuchanie? Podniecają Was osoby w mundurach? Jesteście pasjonatami militarnych akcentów? Już niedługo możecie zrealizować swoje marzenia i oddać się nieskrępowanej zabawie pod szyldem SinClubu - tak organizatorzy imprezy "Sinvasion" zapraszają wszystkich miłośników klimatów fetish i military zapraszamy na kolejną imprezę BDSM. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji wpisujących się w klimat imprezy. Będą walki w żelu, sala przesłuchań oraz shibari - czyli japońska sztuka erotycznego wiązania ciała:

Dla kipiących energią wojowniczo nastawionych rekrutów przygotowaliśmy wydzielone miejsce do walk w żelu, w którym każdy może pozbyć się nadmiaru energii - mówią organizatorzy - oczywiście nie zabraknie przygotowanych do walki zawodniczek, choć z doświadczenia wiemy, że odrobiny brudnej rywalizacji nie trzeba nikogo zbytnio zachęcać - w każdym razie - nie zapomnijcie o odpowiednich strojach!

Na gośi czeka także pokaz Hojo Jutsu w wykonaniu najlepszych na polskiej scenie BDSM mistrzów Shibari - Slaanesh i GanRaptora, którzy przygotują niezwykłe widowisko - tym razem mocno wojskowe. Shibari wywodzi się bezpośrednio od starej japońskiej techniki wojskowej Hojojutsu, w której stosowano liny do wiązania i torturowania jeńców. Dzisiejsze Kinbaku Shibari, czyli wiązanie liną stosowane w celach erotycznych, jest łagodną formą tych tradycyjnych technik.

Kto z Was nie marzył o tym aby wziąć udział w przesłuchaniu, być bezbronna ofiarą lub bezwzględnym oprawcą? - mówią organizatorzy - pokażemy Wam jak może ono wyglądać, jak trudno pozostać niewzruszonym na kolejne tortury, jak ciężko wytrzymać, aby ustrzec swoje sekrety. Mamy nadzieję, że będzie to dla was inspiracja do Waszych zabaw, gdyż* każdy będzie mógł skorzystać z sali przesłuchań* - rzecz jasna w ramach zabawy opartej na SSC.

d4fz2tm

Na imprezie zagra zespół Batstab, a nad specyficzną i niezwykłą oprawą muzyczną pracuje już pełną parą DJ Arcox. Specjalnie na tę okazję swojego seta zagra również Horrid (ViciousNight/ Fetish FUCKtory). Dresscode: impreza klimatyczna fetish fashion, body art, gothic, burlesque, pin-up, mundury i uniformy, skóry, lateksy, lolita

Cena:
- do 5 kwietnia 60,00 zł plus pakiet zniżek na zakupy u naszych sponsorów
- po 5 kwietnia 80,00 zł - będą kosztować wejściówki na tydzień przed imprezą w wersji last minute
Wymagana wcześniejsza rezerwacja na stronie wydarzenia .

Sinvasion - BDSM/Fetysz/Military Party
13 kwietnia 2013, godz. 20:00

Clubrock, ul. Wolska 71/73

d4fz2tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fz2tm