Trwa ładowanie...

SKM zmienia swój rozkład!

Już od 27 kwietnia. W związku z remontem linii średnicowej
Share
SKM zmienia swój rozkład!
d14mnjj

27 kwietnia zostanie zmieniony rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskie j. Zmiany dla większości linii wynikają z remontu dalekobieżnej linii średnicowej, dla innych w związku z modernizacją stacji Warszawa Włochy. Co się zmieni?

S3, S30 i S9
Od niedzieli – 27 kwietnia – zmianie ulegnie rozkład jazdy linii S3, obsługującej odcinek Warszawa Centralna – Warszawa Lotnisko Chopina. Pociągi będą odjeżdżały z Warszawy Centralnej, z peronu nr 2. Zmiany zostaną wprowadzone również dla linii S9 i S30. Głównie z powodu zmian w godzinach kursowania wybranych pociągów dalekobieżnych jeżdżących trasą zastępczą przez Warszawę Gdańską. Jeden z popołudniowych pociągów linii S30 będzie dojeżdżał do Wieliszewa.****

S1
Od 27 kwietnia do 14 lipca będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu dla linii S1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków. Dodatkowo, od połowy czerwca do końca sierpnia będzie remontowany tor pomiędzy stacjami Warszawa Wawer i Warszawa Falenica.

d14mnjj

Od 27 kwietnia do 21 maja br. wybrane pociągi linii S1 będą kursować na trasie skróconej Otwock – Warszawa Zachodnia. Od 22 maja do końca czerwca prace modernizacyjne będą prowadzone na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków. Ruch pociągów będzie się odbywał po jednym torze.

W połowie czerwca rozpocznie się remont toru na linii otwockiej na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Falenica. Dla pociągów SKM linii S1 będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. Wprawdzie zmiany potrwają aż do 31 sierpnia, ale najpoważniejsze roboty będą prowadzone tylko od 15 lipca.

Przeczytajcie też: Mieszkańcy Radomia chcą lepszego dojazdu do Warszawy

d14mnjj

Podziel się opinią

Share
d14mnjj
d14mnjj