Trwa ładowanie...

SKM zmienia swój rozkład!

Już od 27 kwietnia. W związku z remontem linii średnicowej

SKM zmienia swój rozkład!
dhe1195

27 kwietnia zostanie zmieniony rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskie j. Zmiany dla większości linii wynikają z remontu dalekobieżnej linii średnicowej, dla innych w związku z modernizacją stacji Warszawa Włochy. Co się zmieni?

S3, S30 i S9
Od niedzieli – 27 kwietnia – zmianie ulegnie rozkład jazdy linii S3, obsługującej odcinek Warszawa Centralna – Warszawa Lotnisko Chopina. Pociągi będą odjeżdżały z Warszawy Centralnej, z peronu nr 2. Zmiany zostaną wprowadzone również dla linii S9 i S30. Głównie z powodu zmian w godzinach kursowania wybranych pociągów dalekobieżnych jeżdżących trasą zastępczą przez Warszawę Gdańską. Jeden z popołudniowych pociągów linii S30 będzie dojeżdżał do Wieliszewa.****

S1
Od 27 kwietnia do 14 lipca będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu dla linii S1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków. Dodatkowo, od połowy czerwca do końca sierpnia będzie remontowany tor pomiędzy stacjami Warszawa Wawer i Warszawa Falenica.

dhe1195

Od 27 kwietnia do 21 maja br. wybrane pociągi linii S1 będą kursować na trasie skróconej Otwock – Warszawa Zachodnia. Od 22 maja do końca czerwca prace modernizacyjne będą prowadzone na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków. Ruch pociągów będzie się odbywał po jednym torze.

W połowie czerwca rozpocznie się remont toru na linii otwockiej na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Falenica. Dla pociągów SKM linii S1 będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. Wprawdzie zmiany potrwają aż do 31 sierpnia, ale najpoważniejsze roboty będą prowadzone tylko od 15 lipca.

dhe1195
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhe1195