Trwa ładowanie...
d47r8nh

Śnieg sparaliżował stolicę. 42 pługosolarki wyjechały na ulice

Poranny śnieg nie utrzyma się długo na ulicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śnieg sparaliżował stolicę. 42 pługosolarki wyjechały na ulice
d47r8nh

W poniedziałek nad ranem spadł śnieg w Warszawie. Niesprzyjające warunki pogodowe zaskoczyły wielu kierowców. Trwają utrudnienia drogowe, w wielu miejscach tworzą się korki. Policja informuje, że doszło już do kilkudziesięciu zdarzeń drogowych.

- Doszło do 30 wypadków i kolizji w mieście. W tej chwili nie jeteśmy w stanie zweryfikować wszystkiego. Ostatnie zgłoszenie dotyczyło mercedesa, który uderzył w bok tramwaju przy al. Niepodległości i ul. Woronicza. Nikt nie został ranny. Są bardzo duże utrudnienia. Korki tworzą się w każdej dzielnicy. Usuwanie utrudnień potrwa nawet kilka godzin - mówi WawaLove.pl Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na ulice stolicy wyjechały 42 pługosolarki, które pracują głównie na mostach, wiaduktach i ulicach spadkowych. "Działania służb oczyszczania miasta rozpoczęły się o godz. 7.25 i potrwają co najmniej półtorej godziny. Przed śliskością zabezpieczanych jest siedem warszawskich mostów, wiadukty, estakady i takie strome ulice jak m.in. Dolna, Belwederska, Spacerowa czy Karowa. W sumie blisko 230 kilometrów jezdni" - informuje ZOM.

d47r8nh

Poranny śnieg nie utrzyma się długo, ponieważ temperatura w ciągu dnia podniesie się do 2-3°C. Będzie pochmurno z przejaśnieniami, można spodziewać się przelotnych opadów deszczu ze śniegiem.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Szydło prezydentem Warszawy. Nowy pomysł w PiS

d47r8nh

Podziel się opinią

Share

d47r8nh

d47r8nh