Trwa ładowanie...

Śnieżyca w pierwszej klasie Intercity na trasie Warszawa-Kraków

Śnieg na korytarzu, w toalecie woda po kostki. Tak podróżuje się w pierwszej klasie Intercity
Share
Śnieżyca w pierwszej klasie Intercity na trasie Warszawa-Kraków
d1ja5th

Tak właśnie wyglądała podróż w wagonie pierwszej klasie w pociągu Intercity na trasie Warszawa-Kraków. Jeden z pasażerów zrobił zdjęcia oraz filmik i podesłał na platformę kontakt24 . PKP Intercity przeprosiło już za utrudnienia i obiecało wyjaśnienie sprawy.

Czytaj również: Szybciej pociągiem z Warszawy do Krakowa o 5 minut. Za 42 mln zł

*"Jechałem dziś pociągiem PKP Intercity (pierwsza klasa) z Warszawy do Krakowa o godzinie 12:25. W pociągu zimno, smród i śnieg. Mam przemoczone buty, bo w WC było wody po kostki. Sorry, taki mamy klimat..." - napisał @Lukas. *

d1ja5th

PKP Intercity obiecało wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i konsekwencje personalne, jeśli potwierdzone zostanie, że osoby przygotowujące wagon do podróży nie dopełniły obowiązków: "Pasażerów wspomnianego pociągu pragniemy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności na jakie mogli zostać narażeni w związku z zaistniała sytuacją. Przypominam, ze każdy z naszych klientów niezadowolony z jakości naszej usługi ma prawo złożenia reklamacji".

Na naprawę wagonów i lokomotyw wydano w zesłym roku ponad 100 mln zł. Modernizacja 70 procent taboru ma być wykonana w ciągu następnych 2 lat.

Czekamy z niecierpliwością.

Czytaj również: Nowoczesność na miarę polskiej kolei - w wagonie multimedialnym trzeba mieć własny prąd

d1ja5th

Podziel się opinią

Share
d1ja5th
d1ja5th