Trwa ładowanie...

Śnieżyca w pierwszej klasie Intercity na trasie Warszawa-Kraków

Śnieg na korytarzu, w toalecie woda po kostki. Tak podróżuje się w pierwszej klasie Intercity

Śnieżyca w pierwszej klasie Intercity na trasie Warszawa-Kraków
deblf4f
deblf4f

Tak właśnie wyglądała podróż w wagonie pierwszej klasie w pociągu Intercity na trasie Warszawa-Kraków. Jeden z pasażerów zrobił zdjęcia oraz filmik i podesłał na platformę kontakt24 . PKP Intercity przeprosiło już za utrudnienia i obiecało wyjaśnienie sprawy.

*"Jechałem dziś pociągiem PKP Intercity (pierwsza klasa) z Warszawy do Krakowa o godzinie 12:25. W pociągu zimno, smród i śnieg. Mam przemoczone buty, bo w WC było wody po kostki. Sorry, taki mamy klimat..." - napisał @Lukas. *

PKP Intercity obiecało wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i konsekwencje personalne, jeśli potwierdzone zostanie, że osoby przygotowujące wagon do podróży nie dopełniły obowiązków: "Pasażerów wspomnianego pociągu pragniemy serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności na jakie mogli zostać narażeni w związku z zaistniała sytuacją. Przypominam, ze każdy z naszych klientów niezadowolony z jakości naszej usługi ma prawo złożenia reklamacji".

deblf4f

Na naprawę wagonów i lokomotyw wydano w zesłym roku ponad 100 mln zł. Modernizacja 70 procent taboru ma być wykonana w ciągu następnych 2 lat.

Czekamy z niecierpliwością.

deblf4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deblf4f