Trwa ładowanie...

Spacerek tunelem. Trzech pijanych mężczyzn wędrowało wzdłuż torowiska II linii metra

Trzech pijanych mężczyzn postanowiło wybrać się na spacer wzdłuż torów metra. Przewędrowali 1,5 km zanim ich zatrzymano.

Spacerek tunelem. Trzech pijanych mężczyzn wędrowało wzdłuż torowiska II linii metraŹródło: PAP, fot: Łukasz Zakrzewski/REPORTER
d3w621h
d3w621h

Dwóch 33-latków i jeden 43-latek weszli rano do tunelu drugiej linii metra na stacji Świętokrzyska. Przez nikogo nie niepokojeni przewędrowali przez stację Nowy Świat i zmierzali do kolejnej - Centrum Nauki Kopernik. Po drodze mijały ich kolejne składy metra. Tylko cudem nikomu nic się nie stało - informuje rmf24.pl.

Mężczyzn idących obok torowiska zauważył maszynista jednego ze składów metra i powiadomił odpowiednie służby. Natychmiast wstrzymano ruch wszystkich pociągów na II linii i wyłączono napięcie w tzw. trzeciej szynie.

Policjanci i pracownicy służby metra zatrzymali mężczyzn tuż przed stacją Centrum Nauki Kopernik. Okazało się, że są pijani.

Na komisariacie jeden z nich przyznał się do winy i przyjął mandat. Dwóch pozostałych odmówiło: za spacer tunelem metra będą więc odpowiadać przed sądem.

Źródło: rmf24.pl

d3w621h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w621h