Trwa ładowanie...

Spacery śladami warszawskiego street artu

Wycieczka w sobotę i niedzielę

Share
Spacery śladami warszawskiego street artu
d1xxsvq

Czy wiecie, że bloki na Pradze mają kolorowe plamy, jakie jest najbardziej kolorowe miejsce na "Tamce", co kryje się w podwórkach ul. Nowy Świat, co znajdziecie na tyłach fabryki Wedla, czy co się stało z koroną króla Henryka Walezego?

W najbliższy weekend, 14 i 15 marca, Skarby Warszawy zapraszają na nietypowy, dwuczęściowy spacer po Warszawie. Głównym tematem będzie warszawski street art, czyli różnego rodzaju murale, historie z nimi związane oraz inne elementy sztuki ulicy.

d1xxsvq

Czym jest street art ?

Czy to tylko bezużyteczne bazgroły na murach czy jednak prawdziwa sztuka „ulicy”? O tym będzie można przekonać się już w najbliższy weekend! Na tym nietypowym spacerze pokazane zostaną ciekawe prace uliczne, m.in. murale oraz inne elementy street artu – małe rzeźby, dekoracje.

Spacer jest podzielony na dwie części. W sobotę start o godzinie 13:00 przed główną bramą Akademii Sztuk Pięknych na Krakowskim Przedmieściu. W niedzielę zbiórka również o godzinie 13:00, ale po drugiej stronie Wisły – przed wejściem do Teatru Powszechnego.

MIEJSCA ZBIÓREK:

d1xxsvq

Sobota, 14 marca: przed główną bramą Akademii Sztuk Pięknych (ul. Krakowskie Przedmieście 5), godz. 13:00.

Niedziela, 15 marca: przed wejściem do Teatru Powszechnego, godz. 13:00.

Przewodnik: Monika Rybarczyk.

Cena jednego spaceru: 10 zł/os. Dzieci do lat 10 – bezpłatnie!

d1xxsvq

Podziel się opinią

Share
d1xxsvq
d1xxsvq