Trwa ładowanie...
d1g94ge

Spacery śladami warszawskiego street artu

Wycieczka w sobotę i niedzielę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spacery śladami warszawskiego street artu
d1g94ge

Czy wiecie, że bloki na Pradze mają kolorowe plamy, jakie jest najbardziej kolorowe miejsce na "Tamce", co kryje się w podwórkach ul. Nowy Świat, co znajdziecie na tyłach fabryki Wedla, czy co się stało z koroną króla Henryka Walezego?

Przeczytajcie też: Wesoły spacer z techniką i zdjęciami 3D

W najbliższy weekend, 14 i 15 marca, Skarby Warszawy zapraszają na nietypowy, dwuczęściowy spacer po Warszawie. Głównym tematem będzie warszawski street art, czyli różnego rodzaju murale, historie z nimi związane oraz inne elementy sztuki ulicy.

d1g94ge

Czym jest street art ?

Czy to tylko bezużyteczne bazgroły na murach czy jednak prawdziwa sztuka „ulicy”? O tym będzie można przekonać się już w najbliższy weekend! Na tym nietypowym spacerze pokazane zostaną ciekawe prace uliczne, m.in. murale oraz inne elementy street artu – małe rzeźby, dekoracje.

Spacer jest podzielony na dwie części. W sobotę start o godzinie 13:00 przed główną bramą Akademii Sztuk Pięknych na Krakowskim Przedmieściu. W niedzielę zbiórka również o godzinie 13:00, ale po drugiej stronie Wisły – przed wejściem do Teatru Powszechnego.

MIEJSCA ZBIÓREK:

d1g94ge

Sobota, 14 marca: przed główną bramą Akademii Sztuk Pięknych (ul. Krakowskie Przedmieście 5), godz. 13:00.

Niedziela, 15 marca: przed wejściem do Teatru Powszechnego, godz. 13:00.

Przewodnik: Monika Rybarczyk.

Cena jednego spaceru: 10 zł/os. Dzieci do lat 10 – bezpłatnie!

d1g94ge
d1g94ge

Podziel się opinią

Share

d1g94ge

d1g94ge