Trwa ładowanie...
d3lz08k

Spalić tęczę, czy uratować tęczę?

Na tej stronie możesz opowiedzieć się po jednej ze stron
Share
Spalić tęczę, czy uratować tęczę?
d3lz08k

11 listopada zbliża się wielkimi krokami, a razem z tym dniem powraca kwestia kontrowersyjnej instalacji na pl. Zbawiciela. Czy tęcza przetrwa, czy też zostanie spalona po raz kolejny? Na razie wiadomo, że trasa tegorocznego Marszu Niepodległości na pewno ominie plc Zbawiciela.

Przeczytajcie więcej: Marsz Niepodległości ominie tęczę

Tymczasem w internecie pojawiła się strona, na której możemy zagłosować, czy wolelibyśmy, aby tęcza ocalała, czy też chcemy, aby została spalona.

d3lz08k

"Tęcza budzi skrajne emocje, polaryzuje społeczeństwo Warszawy i nie tylko. Dlatego oddajemy Wam do dyspozycji narzędzie do wyrażenia własnych opinii na jej temat. Nie jesteśmy za, nie jesteśmy przeciw. Jesteśmy neutralni, nie jesteśmy związani z żadną organizacją, ani nie działamy w interesie żadnych ugrupowań. To kreatywny pomysł agencji.

Ta strona to narzędzie dla wypowiedzenia się. Jeśli jesteś przeciw, nie musisz już podpalać jej na Placu Zbawiciela. Możesz wyładować swoje emocje wirtualnie, w tym miejscu. Nie musisz też organizować pikiet w celu jej obrony, jeśli jesteś za. Jakiekolwiek reprezentujesz stanowisko, możesz się nim podzielić w Social Media, albo po prostu oddać głos, anonimowo."

Na razie więcej jest głosów za spaleniem tęczy. Jeśli też chcecie zagłosować, oto link do strony: http://ratujtecze.pl/ .

Pytanie tylko, kto zadowoli się wyłącznie wirtualnym spaleniem znienawidznej przez wielu, kolorowej instalacji?

d3lz08k

Przeczytajcie też: Telewizja Trwam ukarana grzywną 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy

d3lz08k

Podziel się opinią

Share
d3lz08k
d3lz08k