ycipk-492xnk

Sprawcy napadu na bank zatrzymani

Uciekali dwoma samochodami z torbami pełnymi pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawcy napadu na bank zatrzymani
ycipk-492xnk

W ręce policji wpadli trzej mężczyźni. Jeden cudzoziemiec i dwaj Polacy są podejrzewani o napad na bank, który miał miejsce dziś około godz. 9.00 w Łomiankach.

Funkcjonariusze zatrzymali dwa samochody, w których znajdowali się podejrzani. - Pierwszym było czarne audi A4, które zostało zatrzymane w Czerwińsku pod Płońskiem. Znajdowało się w nim dwóch mężczyzn - powiedziała WawaLove.pl Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji . Prawdopodobnie to ten sam samochód, który w trakcie policyjnej obławy zawrócił i uciekał, jadąc pod prąd. Drugi zatrzymany pojazd to szare renault megan. - Policjanci zatrzymali w nim jednego mężczyznę. W obu samochodach znaleziono torby z dużą ilością pieniędzy - dodaje Adamus.

Policja, po otrzymaniu zgłoszenia, zablokowała drogi wyjazdowe z Łomianek i wjazdowe do Warszawy. Obława trwała do wczesnych godzin popołudniowych.

ycipk-492xnk

Mężczyźni zostali zatrzymani i po przesłuchaniu usłyszą zarzut między innymi rozboju. Sprawcom napadu na bank grozi kara 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Napad na bank w Łomiankach. Trwa obława

Podziel się
ycipk-492xnk
ycipk-492xnk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-492xnk