Trwa ładowanie...

Sprzedawał podrobione leki na potencję

Policjanci zabezpieczyli ponad 800 tabletek podrabianych leków na potencję znanych marek firm farmaceutycznych. Ich wartość w legalnym obrocie wyniosłaby 84.000 złotych
Share
Sprzedawał podrobione leki na potencję
d3jeeat

Przedstawiciele jednej z firm farmaceutycznych zwrócili policji uwagę na to, że na portalu internetowym ktoś próbuje sprzedać leki na potencję z zastrzeżonymi znakami towarowymi, które zgodnie z prawem rozprowadzane są tylko przez uprawnione do tego hurtownie a następnie apteki. To wzbudziło podejrzenia tych osób.

Pod pretekstem zakupu tabletek umówiły się one wczoraj ze sprzedającym na Placu Defilad, gdzie strony miały „dobić targu”. Sprzedawca nie wiedział , że wraz z rzekomymi klientami będą na niego czekać także policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

Kiedy 40-letni Janusz M. przyszedł na spotkanie w umówione miejsce i próbował sprzedać podrabiane leki, do akcji wkroczyli policjanci. *W dwóch torbach, które miał przy sobie 40-latek, policjanci znaleźli w sumie 843 tabletki leków na potencję, z czego 51 tabletek to leki marek niedopuszczonych do sprzedaży na terenie Polski. *Późniejsza opinia osoby reprezentującej interesy poszkodowanej firmy farmaceutycznej potwierdziła fakt, iż oferowane do sprzedaży po 10 i 12 złotych pigułki to podróbki. Oryginalne tabletki kosztowałyby około 100 złotych za sztukę.

d3jeeat

Ostrzegamy przez zakupem leków, jeśli nie jesteśmy pewni ich pochodzenia. Tydzień temu pisaliśmy o tragicznej historii dziewczyny , która zmarła od środków odchudzających, które kupiła przez internet. Apelujemy o rozwagę!

d3jeeat

Podziel się opinią

Share
d3jeeat
d3jeeat