Trwa ładowanie...

Środa na biegówkach na Polu Mokotowskim

Śnieg nie przestaje padać, nie czekając więc na weekend już dziś warto wyjść na biegówki. Będzie nauka jazdy dla początkujących!

Share
Środa na biegówkach na Polu Mokotowskim
d43wnvk

Zima nie odpuszcza, więc namawiamy Was, abyście wyśli dziś wieczorem z domu i pobiegali na nartach po Polu Mokotowskim! Zabawa gwarantowana, wystarczy wziąć ze sobą dobry humor.

Spotkanie odbędzie się dziś ,w środę 23 stycznia o godz. 19:00 oraz o 20:45 pod Pubem Bolek na Polu Mokotowskim.

Wypożyczenie sprzętu (narty, buty, kijki): 20zł, a lekcja dla początkujących gratis. Nauka jazdy dla osób z własnym sprzętem: 20 zł. Czas ćwiczeń i jeżdżenia to około 1,5 godziny. Po jeździe organizatorzy zapraszają na pogaduchy, a także pizzę i piwo w Bolku.

d43wnvk

Zbiórka: *
*
środa 23 stycznia 2013

Pub Bolek, Al.Niepodległości, Pole Mokotowskie
*I grupa, godz. 19:00 *

II grupa, godz. 20:45

Zapisy mailowe do środy 23 stycznia do godz. 15:00: info@abpoland.com. Jednak o miejscu w preferowanej grupie decyduje kolejność zgłoszeń. Limit osób na grupę: 12.

Opłaty będą przyjmowane w gotówce na miejscu. Organizatorzy proszą o podanie wzrostu i numeru buta oraz o pewną deklarację, że przyjedziecie, aby nie zabierać nart niepotrzebnie.

Następne "Biegówki na Polu Mokotowskim" już w następny poniedziałek 28 stycznia 2013 w tych samych godzinach i na tych samych zasadach.

d43wnvk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43wnvk