Trwa ładowanie...
d3ff28h

Stara Wieś. Wybuch gazu niedaleko Pruszkowa. Jedna osoba w ciężkim stanie, akcja LPR

Stara Wieś. Straż pożarna walczyła z ogniem po wybuchu gazu w drewnianym budynku. Poszkodowane zostały dwie osoby, jedna z nich jest w ciężkim stanie. Interweniował śmigłowiec LPR. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem dziejesie.wp.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stara Wieś. Wybuch gazu niedaleko Pruszkowa
Stara Wieś. Wybuch gazu niedaleko Pruszkowa (Nadarzyn.tv, starawies.waw.pl)
d3ff28h

"Na ul. Nastrojowej w Starej Wsi powiat Pruszków doszło do wybuchu gazu w domu" - taką informację otrzymaliśmy za pośrednictwem dziejesie.wp.pl.

Stara Wieś. Wybuch gazu i akcja LPR

Te doniesienia potwierdza oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie mł. bryg. Karol Kroć. - W akcji bierze udział sześć zastępów straży pożarnej. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane: kobieta i mężczyzna. Są w wieku około 60 lat. Stan mężczyzny jest ciężki - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dodał, że na miejsce wezwano LPR, co potwierdzają zdjęcia opublikowane na portalu starawies.waw.pl. Oficer prasowy precyzuje jedynie, że straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce przy ulicy Grodziskiej.

Zobacz wideo: "Tajne sondaże PiS". Reakcja sztabu Trzaskowskiego

Prawdopodobnie przyczyną wybuchu była eksplozja butli gazowej. Z racji tego, że budynek jest drewniany, doszło do zapłonu. - Poważnie uszkodzone zostały ściany, nie ma jednak zagrożenia dla sąsiadujących budynków - relacjonował Kroć.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o 22:30, obecnie trwa gaszenie pożaru, ogień nie rozprzestrzenia się.

Stara Wieś mieści się w powiecie pruszkowskim. Miejscowość znajduje się w pobliżu Nadarzyna oddalonego około 20 kilometrów od Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ff28h

Podziel się opinią

Share
d3ff28h
d3ff28h