Trwa ładowanie...
de6wo92

Straż Miejska szuka chętnych do pracy. 1,5 tys. zł na początek

Rekrutacja zakończy się 9 czerwca
Share
Straż Miejska szuka chętnych do pracy. 1,5 tys. zł na początek
de6wo92

Stabilne zatrudnienie, dodatek za wieloletnią pracę, premię motywacyjną, możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony oraz „trzynastą pensję”. Tym m.in. kusi stołeczna straż miejska przyszłych funkcjonariuszy. Na chętnych czeka blisko 200 miejsc pracy.

Pierwsza pensja zachęcająca nie jest, wynosi zaledwie 1500 zł na rękę (2055 brutto), ale jak podkreśla Moniak Niżniak z biura prasowego SM, dochodzą do tego bezpłatne szkolenia, dofinansowanie nauki na studiach, świadczenia socjalne, pakiet opieki medycznej, preferencyjne ubezpieczenie grupowe, bezpłatne zajęcia sportowe, zniżki na wydarzenia kulturalne i tak dalej. - Już po roku pensja może wzrosnąć nawet o 300 zł - podkreśla Niżniak.

Póki co zgłosiło się niewiele osób, ale rekrutacja się jeszcze nie zakończyła. Jakie warunki trzeba spełnić? Jest ich dość sporo. To (co najmniej) średnie wykształcenie, ukończone 21 lat, polskie obywatelstwo, zaświadczenie o niekaralności i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Dodatkowym atutem będzie znajomość obcego języka i prawo jazdy. Szczegóły znajdziecie tutaj .

de6wo92

Potrzebna jest też ogólna wiedza na temat działalności Straży Miejskiej m.st. Warszawy, znajomość stolicy (topografia) oraz - co podkreśla rzeczniczka - bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym.

Rekrutacja zakończy się 9 czerwca, wciąż są wolne miejsca - dodaje strażniczka z biura prasowego. Co będzie, jeśli nie znajdą się chętni? - Staramy się zrobić wszystko, by mieszkańcy Warszawy nie odczuli brakujących strażników - dodaje Niżniak.

Przeczytajcie też: Podniesienie opłat za parkowanie nie wystarczy. "Nikt nie będzie płacił"

de6wo92

Podziel się opinią

Share
de6wo92
de6wo92