Trwa ładowanie...
d45gw12

Strażnicy miejscy stracą pracę przez pożar tęczy

Nie dopełnili swoich obowiązków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strażnicy miejscy stracą pracę przez pożar tęczy
d45gw12

Dwaj strażnicy, którzy w czwartkowy poranek pełnili służbę na placu Zbawiciela, pożegnają się z posadą. Nie dopełnili swoich obowiązków - orzekł komendant straży miejskiej. Podczas ich służby została podpalona tęcza, jednakże oni nie interweniowali. Podobno nawet podpalacze przeszli obok auta strażników, a ci rzekomo spali.* Pożar gasili barmani z Planu B i Charlotte.*

*Zobacz także: Co warszawiacy sądzą o tęczy? (WIDEO) *

Po wszczętym w dniu 07.08.2014 r. postępowaniu dyscyplinarnym w związku ze zdarzeniem z pl. Zbawiciela, kierownictwo Straży Miejskiej m.st. Warszawy podjęło decyzję o zwolnieniu funkcjonariuszy, którzy pracowali w tym czasie w rejonie pl. Zbawiciela. Trwa procedura zmierzająca do rozwiązania umowy o pracę w związku z rażącym naruszeniem obowiązków służbowych - poinformowała TVN Warszawa rzeczniczka straży miejskiej, Monika Niżniak. Decyzja jest ostateczna.

d45gw12

Tęcza została podpalona wczoraj rano. Spłonęły ok. 4 metry instalacji. Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane w tej sprawie - Romana S. (47 lat) i Marcina W. (41 lat).

Zobacz: Tęcza znowu podpalona!

d45gw12

Podziel się opinią

Share

d45gw12

d45gw12