Trwa ładowanie...
pies

Strażnicy Psiej Wagi skontrolują zdrowie Twojego psa

Co trzeci pies w Polsce boryka się z nadwagą. Sprawdź, czy dotyczy to także Twojego pupila

Share
Strażnicy Psiej Wagi skontrolują zdrowie Twojego psa
d3vsf6m

Jak wynika z przeprowadzonych badań, już prawie co drugi kot i co trzeci pies w Polsce boryka się z nadwagą. Z problemem tym postanowili się zmierzyć organizatorzy kampanii edukacyjnej „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”.* Czy Twój pies dobrze się odżywia? Sprawdzą to za darmo Strażicy Psiej Wagi.*

Strażnicy Psiej Wagi ruszą do parku! W weekend poprzedzający Ogólnopolski Tydzień Walki z Otyłością Psów i Kotów, który przypada na 18 oraz 19 kwietnia w największych miastach w Polsce pojawią się* dwuosobowe patrole edukacyjne, które będą docierać do przebywających na spacerze właścicieli psów i informować o problemie otyłości.* Rozpoznamy ich po specjalnych koszulkach i czapkach z nadrukiem akcji. Będą uświadamiać spacerowiczów z psami o tym, jakie zagrożenia dla zdrowia naszych zwierząt niosą ze sobą nieprawidłowa dieta i brak ruchu. W razie potrzeby odeślą właścicieli z psami do lecznic, gdzie lekarze weterynarii udzielą szczegółowych porad, jak zapobiegać nadliczbowym kilogramom i jak z nimi walczyć.

W Warszawie Strażników będzie można spotkać 11 maja w godzinach 9:00-11:00 i od 15:00 do 19:00 na Polu Mokotowskim, a potem podczas finału akcji "Rusz z kanapy cztery łapy):
- 18 maja – w godz. 10:00-19:00 – plac Trzech Krzyży, gdzie Strażnicy przy kanapach będą zapowiadać imprezę, która odbędzie się dnia następnego,
- 19 maja – godz. 13:00 - 19:00 – Pola Mokotowskie, na polanie przy pubie Merlin, od ul. Rostafińskich, podczas akcji plenerowej „Rusz z kanapy cztery łapy”.

d3vsf6m

Podziel się opinią

Share
d3vsf6m
d3vsf6m