Trwa ładowanie...

Światowy Dzień Star Wars

Nie możecie doczekać się grudniowej premiery filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"? Już teraz rezerwujcie sobie czas na niepowtarzalne spotkanie z postaciami z "Gwiezdnych wojen" z okazji Światowego Dnia Star Wars!

Share
Światowy Dzień Star Wars
dte5uo4

Nie możecie doczekać się grudniowej premiery filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"? Już teraz rezerwujcie sobie czas na spotkanie z postaciami z "Gwiezdnych wojen" z okazji Światowego Dnia Star Wars!

Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team po raz kolejny przygotowuje wielkie wydarzenie dla małych i dużych fanów Star Wars.
Czekać na Was będą niezwykłe atrakcje: unikalne ekspozycje, gry elektroniczne, klocki do składania, pokazy sceniczne z udziałem publiczności, konkursy i wiele więcej. - Przybądźcie 2 maja (12:00 - 20:00) do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego i przekonajcie się, że Moc w tym roku przebudzi się znacznie wcześniej- mówią organizatorzy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen to święto obchodzone przez fanów sagi 4 maja. Datę wybrano przez analogię do słynnego cytatu z filmu: "May the Force be with you", który zmieniono z tej okazji na "May the fourth be with you". Czasem obchody są kontynuowane także 5 maja jako "Revenge of the Fifth” jako gra z tytułem "Revenge of the Sith".

dte5uo4
dte5uo4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dte5uo4
dte5uo4