Trwa ładowanie...

Święta na drogach - podsumowanie

4 wypadki i 11 nietrzeźwych. Połamane konary drzew, uszkodzone samochody, gałęzie blokujące drogi.

Święta na drogach - podsumowanie
d4b9dao
d4b9dao

Zima nie odpuszcza . Połamane konary drzew, uszkodzone samochody, gałęzie blokujące drogi. Strażnicy miejscy od wczoraj interweniowali w 23 tego typu zdarzenia. Po intensywnych opadach straż miejska otrzymała nie tylko szereg zgłoszeń dotyczących nieodśnieżonych chodników. W ponad 20 przypadkach funkcjonariusze zabezpieczali miejsca w których pod ciężarem śniegu złamały się konary drzew i gałęzie. W niedzielę przed godziną 21.00 strażnicy zostali powiadomieni o konarze, który spadł na zaparkowane przy ul. Dubois pojazdy.

Uszkodzone zostały dwa samochody osobowe i motocykl. Kilkadziesiąt minut później patrol straży interweniował na ul. Rozbrat. Złamany konar zablokował pas ruchu. W poniedziałek od rana wpływały kolejne zgłoszenia dotyczące połamanych gałęzi i konarów, które spadły na drogi lub linie energetyczne.

Śnieg dał się również we znaki kierowcom. W stolicy doszło do czterech wypadków i ponad 40 kolizji. Najgorzej było w niedzielę, gdy nastąpił nawrót zimy. Tylko tego dnia doszło do 27 kolizji. Łącznie od soboty odnotowano ponad 40 kolizji.

Policja zatrzymała także 11 nietrzeźwych kierowców i tutaj już nie można już zrzucić winy na śnieg.

d4b9dao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b9dao