Trwa ładowanie...

Święto Holi w Warszawie!

Polski Festiwal Kolorów odbędzie się 7 lipca. Młodzi i starsi na znak radości obrzucą się kolorowym proszkiem

Święto Holi w Warszawie!
dfszw6n
dfszw6n

7 lipca o godzinie 19:07 (7.07 o 7:07) młodzi i starsi obrzucą się kolorowym proszkiem. Wszystko na znak radości, z okazji Festiwalu Kolorów inspirowanego indyjskim Świętem Holi. Taki sam festiwal udało się zorganizować w wielu innych miejscach, m.in. w Europie i USA. Teraz kolej na nas! - zapraszają organizatorzy - Pokolorujmy Warszawę! Na wydarzenie wybiera się prawie 1700 osób!
* Festiwal długo nie mógł znaleźć dla siebie miejsca. Na początku planowano go zorganizować na Stadionie Syrenki. Po wielu dniach szukania udało nam się znaleźć miejsce idealne! - mówią organizatorzy - *Na terenie dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" będzie nas gościł... Sen Pszczoły! Na świeżym powietrzu, w rytmie dobrej muzyki, wspólnie pokolorujemy Warszawę! Teren klubu kusi niesamowitym klimatem oraz wielkością - starczy miejsca dla wszystkich! Dodatkowo, z okazji wydarzenia usypana zostanie niewielka plaża oraz.... basen!

W Indiach Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny. Festiwal Kolorów wypełnia tam zawsze atmosfera wiecznej wesołości. Ludzie porzucają wszelkie złości i w ciepłym uścisku wyrzucają w górę drzemiące w ich duszach kolory - mówią organizatorzy - W każdym zakątku kraju widać chmury różnobarwnych kolorów! Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze!

Kolory Holi to stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom kolory nie powodują żadnych podrażnień i uczuleń oraz są łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Podczas festiwalu wyrzuca się*kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę.*Nietoksyczny, kolorowy proszek można nabyć w Internecie, na serwisach aukcyjnych.

Szczegóły na stronie organizatora . Zobaczcie także zdjęcia w naszej galerii.

dfszw6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfszw6n