ycipk-1v18gi

Świńskie głowy w meczecie. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu

Widać kobietę, która wyjmuje kawałki mięsa i porzuca je w kilku miejscach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świńskie głowy w meczecie. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu
ycipk-1v18gi

W sobotę po południu, na terenie Ośrodka Kultury Muzułmańskiej na Ochocie około 30-letnia kobieta podrzuciła świńskie głowy. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

"Osobę wyrzucającą głowy świń na teren parkingu jak i wewnątrz meczetu zarejestrowała kamera. Oczywiście, gdy podobnego czynu w odwrotną stronę dokonał muzułmanin, mielibyśmy trzęsawisko w mediach przez następny tydzień" - skomentowano zdarzenie na portalu, który jako pierwszy opublikował informację na ten temat.

Na nagraniach z kilku kamer widać, jak młoda, ok. 30-letnia kobieta podchodzi do Ośrodka, wyciąga z foliowej torby głowy i zostawia je na parkingu. - Doprecyzowując, to nie była świńska głowa, a kawałki mięsa - poinformowało biuro prasowe stołecznej policji. W niedzielę przesłuchano świadka w tej sprawie. - Nikt nie został zatrzymany w związku ze zdarzeniem - poinformował rzecznik komendy stołecznej .

ycipk-1v18gi

Meczet , który stanął przy rondzie Zesłańców Syberyjskich postawiła Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Ośrodek pełni funkcję siedziby Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. Znajduje się tam sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska, przedszkole, a nawet sklepik.

W stolicy mieszka od 5 do 7 tysięcy muzułmanów. W całej Polsce (według różnych szacunków) od 15 do nawet 35 tysięcy. Najliczniejsze grupy narodowe wśród muzułmanów to Egipcjanie, Palestyńczycy i Turcy.

Przeczytajcie też: W Warszawie powstanie arabska*dzielnica? Meczet już jest*

ycipk-1v18gi
Podziel się
Podziel się
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v18gi