Trwa ładowanie...

Świńskie głowy w meczecie. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu

Widać kobietę, która wyjmuje kawałki mięsa i porzuca je w kilku miejscach

Świńskie głowy w meczecie. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu
d2yn1wo
d2yn1wo

W sobotę po południu, na terenie Ośrodka Kultury Muzułmańskiej na Ochocie około 30-letnia kobieta podrzuciła świńskie głowy. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

"Osobę wyrzucającą głowy świń na teren parkingu jak i wewnątrz meczetu zarejestrowała kamera. Oczywiście, gdy podobnego czynu w odwrotną stronę dokonał muzułmanin, mielibyśmy trzęsawisko w mediach przez następny tydzień" - skomentowano zdarzenie na portalu, który jako pierwszy opublikował informację na ten temat.

Na nagraniach z kilku kamer widać, jak młoda, ok. 30-letnia kobieta podchodzi do Ośrodka, wyciąga z foliowej torby głowy i zostawia je na parkingu. - Doprecyzowując, to nie była świńska głowa, a kawałki mięsa - poinformowało biuro prasowe stołecznej policji. W niedzielę przesłuchano świadka w tej sprawie. - Nikt nie został zatrzymany w związku ze zdarzeniem - poinformował rzecznik komendy stołecznej .

Meczet , który stanął przy rondzie Zesłańców Syberyjskich postawiła Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Ośrodek pełni funkcję siedziby Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. Znajduje się tam sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska, przedszkole, a nawet sklepik.

W stolicy mieszka od 5 do 7 tysięcy muzułmanów. W całej Polsce (według różnych szacunków) od 15 do nawet 35 tysięcy. Najliczniejsze grupy narodowe wśród muzułmanów to Egipcjanie, Palestyńczycy i Turcy.

d2yn1wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yn1wo