Trwa ładowanie...
djhnu37

Sylwestrowa noc była spokojna!

Policja apeluje o zachowanie rozsądku i nie wsiadanie za kierownicę, jeśli wieczór sylwestrowy był suto zakrapiany
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwestrowa noc była spokojna!
djhnu37

Pomimo wielu osób bawiących się na imprezie plenerowej na błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie, stołeczni policjanci nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń. - informuje KSP . Sylwester był bardzo spokojny, interwencje związane były z drobniejszymi bójkami i zakłócaniem ciszy nocnej.

Do jednostek policji przewiezionych zostało 43 osoby. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwali policjanci umundurowani i po cywilnemu. Policjanci nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń związanych z imprezą sylwestrową, jaka odbyła się na błoniach przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy operacyjnych.

Do najpoważniejszego zdarzenia - pościgu za nietrzeźwym kierowcą, który potrącił pieszego na pasach na ul. Ludnej - informuje TVN. Doszło do niego przed godz. 2 w nocy. - Na blokadzie sprawca uderzył w policyjny samochód. Policja zatrzymała 42-latka, który miał w organizmie półtora promila alkoholu. W sumie służby odnotowały 57 kolizji , 5 wypadków. Podczas nocy sylwestrowej strażacy w stolicy interweniowali 79 razy.Aż 16 alarmów było fałszywych. Najpoważniejsza interwencja - jak informuje stołeczna straż - miała miejsce po północy przy ul. Człuchowskiej, gdzie zapalił się lokal gastronomiczny.
* *Podczas minionej doby stołeczni funkcjonariusze zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców. Doszło do 5 wypadków drogowych, w których 8 osób zostało rannych. W Warszawie policja odnotowała 1822 różnego rodzaju interwencji.

djhnu37

Przeczytajcie też: Referendum, płonąca tęcza... najważniejsze wydarzenia 2013 roku!

djhnu37

Podziel się opinią

Share
djhnu37
djhnu37