Trwa ładowanie...

Szefowa Zarządu Dróg Miejskich na wylocie

Zmiana na stanowisku dyrektora to prawdopodobnie konsekwencja zamieszania wokół budżetu partycypacyjnego

Szefowa Zarządu Dróg Miejskich na wylocie
d3rq85y
d3rq85y

Grażyna Lendzion w przeciągu kolejnych kilku dni pożegna się ze stanowiskiem dyrektora Zarządu Dróg Miejskich. Z nieoficjalnych informacji wynika, że decyzja może być konsekwencją zamieszania wokół budżetu partycypacyjnego. - Pani prezydent Hanna Gronkiewicz - Waltz odbyła rozmowę z dyrektor Grażyną Lendzion. W wyniku tej rozmowy pani dyrektor podjęła decyzję o przejściu na emeryturę - powiedział WawaLove.pl Bartosz Milarczyk, rzecznik prasowy Urzędu m. st. Warszawy.

Zmiana stanowisk ma nastąpić w przeciągu zaledwie kilku dni. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że następcą Lendzion zostanie Łukasz Puchalski, wicedyrektor Zarządu Transportu Miejskiego i pełnomocnik ds. komunikacji rowerowej. Rzecznik prasowy ratusza nie potwierdza tej informacji: - Mogę tylko powiedzieć, że będzie to osoba kompetentna. Ponieważ ZDM nadzoruje remont mostu Łazienkowskiego, zmiana na stanowisku dyrektora będzie płynna.

Milarczyk zaznacza, że giełda nazwisk branych pod uwagę na stanowisko dyrektora ZDM jest dość duża. Wybrane nazwisko warszawiacy powinni poznać w przeciągu kilku dni. Nieoficjalnie mówi się, że największe szanse na objęcie stanowiska ma właśnie Łukasz Puchalski, który pełni funkcję wicedyrektora ZTM.

d3rq85y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rq85y