Trwa ładowanie...

Szlachetny gest firmy samochodowej. Pożyczy auto lekarzowi, któremu skradziono samochód sprzed szpitala

"Mobilność w Pana działaniach jest niezwykle istotna".
Share
Szlachetny gest firmy samochodowej. Pożyczy auto lekarzowi, któremu skradziono samochód sprzed szpitala
d4b4tis

Lekarzowi pracującemu w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie skradziono auto, którym jeździł do chorych. Takiego odzewu się nie spodziewał. Pomoc zaproponowali mu przedstawiciele Mazdy w Polsce.

W ubiegłą niedzielę złodziej włamał się do jednego z zaparkowanych przed szpitalem samochodów i nim odjechał. Okazało się, że właścicielem auta jest lekarz pracujący w placówce.

Pomoc mężczyźnie zaoferował Filip Chajzer. Na swoim facebookowym profilu zaproponował, że pożyczy mu własne auto. Lekarz jednak podziękował za ofertę.

d4b4tis

Dzień później do lekarza zgłosiła się firma Mazda. "Aby wesprzeć Pana w trakcie oczekiwania na wyjaśnienie sprawy, pragniemy udostępnić na miesiąc samochód od jednego z naszych dealerów” – napisali pracownicy firmy pod postem Filipa Chajzera.

"Wiemy, jak ważna była Mazda CX-9 dla Pana, Pańskiej rodziny oraz pacjentów. Mobilność w Pana działaniach jest niezwykle istotna" - czytamy w komentarzu firmy. "Jeśli jest Pan zainteresowany naszą propozycją, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej w celu ustalenia szczegółów" - dodają pracownicy.

Przeczytaj też: Nowe ścieżki rowerowe na Polu Mokotowskim! Przepuszczają wodę

d4b4tis

Podziel się opinią

Share
d4b4tis
d4b4tis