Trwa ładowanie...

"Szturmowcy" protestują przeciwko pracownikom z Ukrainy. Rozwiesili plakaty

Członkowie nacjonalistycznej organizacji Szturmowcy zorganizowali akcję przeciwko zatrudnianiu pracowników ze wschodu. Rozwiesili nielegalnie kilkadziesiąt plakatów w Żyrardowie i pochwalili się tym na stronie internetowej.

"Szturmowcy" protestują przeciwko pracownikom z Ukrainy. Rozwiesili plakatyŹródło: Szturmowcy, fot: Szturmowcy.org
d2n1pw3
d2n1pw3

Jak informuje wyborcza.pl, "Szturmowcy" nawołują do bojkotu lokalnej firmy Labor, która zatrudnia pracowników zza wschodniej granicy. "Polko! Polaku! Dowiedz się, kto zabiera Twoje miejsce pracy!" - brzmi nagłówek plakatu.

Dalej członkowie organizacji wyjaśniają: "Firma Labor masowo sprowadza pracowników z Ukrainy, Bangladeszu, Uzbekistanu czy Mołdawii. Przez ściąganie do Polski imigrantów zarobkowych nasze pensje maleją, a miejsca pracy zajmują obcokrajowcy! Nie wyrażaj na to zgody! Zaprotestuj!".

"Szturmowcy" to organizacja nacjonalistyczna, która powstała w ramach ruchu narodowo-radykalnego. Piszą o sobie: „Opowiadamy się za braterstwem wszystkich Białych Narodów Europy. Obecnie kontynent nasz stoi wobec zagrożenia multikulturalizmu i najazdu ludności obcej kulturowo, narodowo i rasowo. Liberalizm to trucizna. Odrzucamy liberalizm w każdej postaci – ekonomicznej, społecznej, politycznej, kulturowej. To trucizna lana w serca Polaków i Europejczyków, która prowadzić może jedynie do zniszczenia naszego domu".

Na stronie internetowej chwalą się różnymi akcjami, w których uczestniczyli. "Blokowaliśmy z innymi organizacjami tzw. paradę równości, braliśmy kilkukrotnie udział w blokadzie obrazoburczego spektaklu 'Klątwa', pojawiamy się wszędzie tam, gdzie nasi wrogowie propagować chcą swoje chore idee i teorie, aby jednoznacznie postawić opór tej truciźnie. Jesteśmy obecni na ulicy. Byliśmy na Marszach Niepodległości, Marszu Powstania Warszawskiego, Marszu zwycięstwa, szeregu demonstracji w sprawie Janusza Walusia, sprzeciwu wobec przyjmowania imigrantów, sprzeciwu wobec polityki państwa niemieckiego i na wielu innych”.

Zobacz także: Złe wieści dla przyszłych emerytów. Czeka Cię bieda!

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Żyd, gej, uchodźca i muzułmanin upiekli "polski" chleb. Reakcje klientów zaskakują

d2n1pw3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n1pw3